Стара версія
Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП провели звітну конференція з практики позанавчальної виховної роботи для студентів спеціальності «Початкова освіта»

Четвертого грудня відбулася звітна конференція з навчальної практики студентів спеціальності 013 «Початкова освіта». У цьому році вперше цей вид практики відбувався в дистанційному форматі. Мета навчальної практики з позанавчальної виховної роботи – вироблення та вдосконалення практичних вмінь і навичок, які необхідні майбутньому вчителю при організації виховної роботи в групі продовженого дня.

Під час практики студенти мають сформувати уявлення про характер і зміст позанавчальної виховної діяльності та функціональні обов'язки вихователя групи продовженого дня, формувати практичні уміння вести позанавчальну виховну роботу з дітьми в групі продовженого дня, вчитися добирати та доцільно використовувати активні форми й методи виховної роботи з молодшими школярами, розвивати уміння комплексного психолого-педагогічного дослідження колективу.
Враховуючи особливості карантинних заходів, практика відбувалася у формі ділових ігор. Студентів об’єднували в мікрогрупи та закріплювали керівників – завідувачку кафедри дошкільної та початкової освіти Ларису Сущенко, доцентку кафедри Юлію Зубцову та старшу викладачку кафедри Олену Андрющенко. Студенти, згідно зі складеним графіком практики, виконували роль вихователя групи продовженого дня, а одногрупники – роль «учнів» початкової ланки.
На звітній конференції студенти поділилися своїми враженнями від практики, проведеної в дистанційному форматі. Під час презентацій результатів своєї роботи студенти ознайомили з тематикою виховних та спортивних годин, проаналізували традиційні й інтерактивні методи, які застосовували в ході проведення заходів, а також визначили «плюси» та «мінуси» практики в дистанційному форматі.