Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ЗНУ долучився до міжнародної онлайн-зустрічі, присвяченій впливу пандемії COVID-19

ЗНУ долучився до міжнародної онлайн-зустрічі, присвяченій впливу пандемії COVID-19

ЗНУ долучився до міжнародної онлайн-зустрічі, присвяченій впливу пандемії COVID-19
07.12.2020 16:20 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології наукова діяльність дистанційна зустріч міжнародна діяльність

Четвертого грудня відбулася міжнародна відеозустріч «Nearness іn Times of Distance», присвячена питанням впливу пандемії COVID-19. Це – уже друга зустріч міжнародних партнерів ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), під час якої представники п’яти країн продовжили обмін професійними та особистім досвідом щодо ситуації з коронавірусом. Запорізький національний університет представляла заступник декана з міжнародної роботи факультету СПП, доцент кафедри психології Наталія Мосол.

Усі 10 учасників заходу – давні партнери факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ. Зустріч координував професор Вольф Бльомерс (Німеччина), також у ній взяли участь професор Юрген Вольф, Університет прикладних наук Магдебург-Стендаль, професор Фріц Віш (Німеччина), професори Девід Родрігес, Лісабонський університет, професори Антоніо Магалайеш та Фернанда Родрігес, Університет Порту (Португалія), науковці Осе-Брітт Фальк та Бенгт Ерікссон (Швеція), професор Йон Дафіноу, Ясський університет (Румунія) та доцент Людмила Романенкова, ЗОГО «Флоренс» (Україна).

Під час зустрічі науковці обговорили актуальну ситуацію щодо COVID-19 у світі та особливості її перебігу у  різних країнах, проаналізували стратегії подолання пандемії, приділивши особливу увагу кризовим явищам у галузі освіти, зокрема, викликам та можливостям дистанційного навчання. Особисті історії переживання карантину та пандемії представників різних країн додали емоційної насиченості спілкуванню, адже ситуація по-різному вплинула на особисте та професійне життя кожного з учасників зустрічі.

Під час міжнародної зустрічі важливим питанням було звернення до соціоекономічних і психологічних наслідків карантину й соціальної ізоляції – не тільки тих, з якими ми уже зустрілися, але й з менш вивченими –у довгостроковій перспективі, які мають виступати предметом наукових досліджень.

Наприкінці зустрічі учасники обговорили можливості міжнародного партнерства в контексті розробки проєктів подолання наслідків пандемії, адже міжнародна співпраця та об’єднані зусилля є важливими в ці складні для кожної країни часи.

 

Факультет соціальної педагогіки та психології

 

Схожі новини