Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели онлайн-презентацію книги професорки Валентини Кравченко «Любов Геньба. Літературний портрет»

У ЗНУ провели онлайн-презентацію книги професорки Валентини Кравченко «Любов Геньба. Літературний портрет»

У ЗНУ провели онлайн-презентацію книги професорки Валентини Кравченко «Любов Геньба. Літературний портрет»
10.12.2020 10:59 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет кафедра української літератури презентація книги

Днями в Запорізькому національному університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулася на платформи ZOOM онлайн-презентація книги літературознавиці, професорки кафедри української літератур філологічного факультету Валентини Кравченко «Любов Геньба. Літературний портрет».

Захід виявився велелюдним: до нього долучилися близько сотні людей: викладачі філологічного факультету ЗНУ, письменники, студенти. Саме для такої аудиторії й написана ця книга. Її вихід став знаковою подією для авторки літературного портрета і для самої поетеси, творчість якої глибоко проаналізована в літературознавчому нарисі, а також для всієї творчої громадськості Запорізького краю.

Літературний портрет написати непросто. Бо треба відчути душею оригінальність творчої манери митця і прожити його твори разом з ліричним героєм. Ще краще вийде, коли літературознавець і митець дружать, відчувають один одного і довіряють сокровенне. Саме такий творчий тандем склався у Валентини Кравченко і Любові Геньби. Обидві жінки. Поезія Геньби глибоко жіноча, інтимна, пережита, прожита, виболена, вистояна, визріла... І саме жінка-науковець змогла відчути її як поетичну особистість і здійснити інтерпретацію творчості. ЇЇ почуттів, переживань, злетів і падінь, трагедій і успіхів, прекрасних миттєвостей, які власне і лягали на папір у художньому поетичному обрамленні! Їм це вдалося!

Вітаємо Валентину Олександрівну і Любов Григорівну з виходом цієї чудової книги, а книзі зичимо щасливої творчої долі!

 

 

 

Схожі новини