Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів

На факультеті менеджменту відбувся захист кваліфікаційних робіт магістрів

На кафедрі бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності факультету менеджменту ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на цьому тижні відбувається захист кваліфікаційних робіт магістрів за освітніми програмами «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент закладів освіти, культури і спорту». Незважаючи на новий формат дистанційного захисту з використанням платформи ZOOM, він проходить на високому професійному рівні. Усі учасники процесу (студенти, викладачі, члени ДЕК, стейкхолдери) працюють злагоджено, активно.

Тематика кваліфікаційних робіт магістрів – сучасна й актуальна. Об’єктами досліджень у роботах випускників стали підприємства різних галузей економіки (металургія, авіаційна та харчова промисловості, торгівля тощо), які є пріоритетними у запорізькому регіоні. Підготовка фахівців саме для зазначених галузей національного господарств, враховуючи їхню регіональну специфіку, визначають унікальність освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти на кафедрі бізнес-адміністрування і менеджменту зовнішньоекономічної діяльності.

Голова ДЕК Пучков О.В. – стейкхолдер освітніх програм кафедри – відзначив високий рівень підготовки випускників, достатній рівень оволодіння ними загальними та фаховими компетентностями, ґрунтовність висновків, викладених у кваліфікаційних роботах магістрів. А ще – актуальність і своєчасність певних пропозицій, розроблених здобувачами, серед яких є також нові стейкхолдери. Зокрема, магістр освітньої програми «Бізнес-адміністрування» Юрій Шепель під час останніх тижнів навчання отримав посаду начальника Запорізького обласного відділення Національного олімпійського комітету України.

Увесь колектив кафедри та факультету загалом пишається досягненнями своїх випускників, впевнений у розвитку їхньої кар’єри, бажає їм досягнення успіхів в професійній галузі.