Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті відбувся День відкритих дверей

На математичному факультеті відбувся День відкритих дверей

На математичному факультеті відбувся День відкритих дверей
11.12.2020 14:38 Все Головні новини Факультети Математичний ZNU Zaporizhzhia National University математичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Колектив математичний факультет ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) приділяє велику увагу питанням прогресу нашого регіону та України. Так, 9 грудня о 16-00 математичний факультет провів День відкритих дверей та зустріч із деканом факультету професором, доктором технічних наук Сергієм Гоменюком. Зустріч відбулася на платформі zoom. На зустріч також завітали завідувачі кафедрами математичного факультету Андрій Андрєєв і Сергій Борю, заступник декана з профорієнтаційної роботи Геннадій Циммерман, голова студради факультету Анастасія Киян. На заході були присутні два десятки учнів з ліцеїв технічного, №№ 62 і 105 та гімназії № 28.

За планом заходу спочатку декан привітав учасників та надав стислу характеристику нашим спеціальностям. Потім особливості навчання за освітніми профілями конкретизували завідувачі кафедр. Особливості студентського життя на факультеті описала голова студради. Заступник декана наголосив на подальшій співпраці та інформаційній допомозі всім абітурієнтам. Під час заходу дуже інформативно виступила начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Абітурієнти поставили низку нагальних конкретних питань, на які отримали вичерпні відповіді.

Захід пройшов організовано та результативно. Наостанок усіх майбутніх абітурієнтів запросили на інші профорієнтаційні заходи ЗНУ та математичного факультету зокрема.

Звертаємо увагу випускників шкіл, їх батьків, вчителів, адміністрації навчальних закладів, що на 2021-2022 навчальний рік ми маємо наступні пропозиції щодо вступу, навчання та отримання освіти за такими освітніми програмами:

Математика,

Комп’ютерна математика,

Комп’ютерне моделювання,

Комп’ютерні науки,

Програмна інженерія,

Інформаційні системи та технології,

Середня освіта (математика),

Середня освіта (інформатика),

Середня освіта (фізика),

Фізика матеріалів,

Прикладна фізика.

Повний перелік освітніх програм можна знайти за посиланням

https://www.znu.edu.ua/ukr/pk/4362/bakalavr

Для сприяння свідомому вибору старшокласниками, абітурієнтами майбутніх професій, вишів для навчання Запорізький найкращій університет, зокрема математичний та інші факультети проводять спеціальні заходи – Дні відкритих дверей, зустрічі абітурієнтів із деканами та викладацьким колективом. Ми вважаємо, що така форма профорієнтаційної роботи є зручною, корисною та результативною. На таких зустрічах учні та їхні батьки можуть поставити нагальні питання, отримати від першого лиця відповідь.

Кафедри математичного факультету до заходу підготували спільну публікацію, присвячену спеціальностям, яких навчають студентів. Старшокласники, їх батьки, абітурієнти мають можливість обміркувати специфіку спеціальностей та з меншими ваганнями зробити правильний вибір під час вступної кампанії.

Рекомендуємо прочитати цю публікацію за посиланням

https://www.znu.edu.ua/cms/index.php?action=news/view_details&news_id=52599&lang=ukr&news_code=matematichnij-fakultet-organizovu---vazhlivi-zakhodi-dlya-abituri--ntiv

Рекомендуємо переглянути також відеозвернення декана факультету професора, доктора технічних наук Сергія Гоменюка до абітурієнтів за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=v6gjhQDx6_4&t=10s).

Отож читайте, готуйте питання, плануйте до нас, учіться у нас.

Завжди відкритий та готовий якісно навчити  Математичний факультет Запорізького найкращого університету!

Чекаємо на Вас!

 

Схожі новини