Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Добрі справи для України з «Економіко-правничим фаховим коледжем ЗНУ» - легко!

Добрі справи для України з «Економіко-правничим фаховим коледжем ЗНУ» - легко!

Добрі справи для України з «Економіко-правничим фаховим коледжем ЗНУ» - легко!
14.12.2020 15:18 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University) Економіко-правничий фаховий коледж волонтерська діяльність соціальна акція

Збір гуманітарної допомоги для дітей зі всієї України, які знаходяться у дитячих будинках – таку благодійну акцію «Дух незвичайного Різдва» організувала студентська рада «Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ» в освітньому закладі. Організаторами акції стали голова волонтерського сектору студентської ради Мирослава Косякова, голова студентської ради ЕПФК Євген Горовой разом зі студенткою 2 курсу групи К121-19 спеціальності «Право», ініціаторкою заходу  Аліною Гібою.

Завдяки співпраці з БО «Міжнародний благодійний фонд “Нове Покоління”» (м. Київ, Україна), яка працює на теренах України вже понад 25 років, в умовах карантину студенти коледжу проводять збір коштів, за які придбають необхідні дітям речі та відправлять їх до організації поштою. Додамо, що збір грошей проводиться на спеціально створену онлайн-карту, всі звіти щодо надходжень на неї фінансів, ви можете знайти за покликанням:

https://drive.google.com/drive/folders/1IzFkm9469UN06gPyxrZcbSKaWBu0hfgB?usp=sharing

За словами ініціаторки доброчинної акції, студентки групи К121-19 «ЕПФК ЗНУ» Аліни Гіби, діткам необхідні: засоби особистої гігієни, солодощі, теплі зимові шапки, шкарпетки, баффи, зимові рукавиці. «Під час пандемії ми не хотіли, щоб студенти коледжу їхали до освітнього закладу та наражалися на небезпеку в період пандемії. Тому в рамках благодійної акції організували систематизований збір коштів серед студентів, викладачів та співробітників коледжу. За зібрані гроші, придбаємо необхідні засоби гігієни та інші  речійі надішлемо їх до Києва – до офісу БО «Міжнародний благодійний фонд “Нове Покоління”», – зазначила Аліна Гіба.

Своєю чергою, голова волонтерського сектору студентської ради «ЕПФК ЗНУ» розповіла, чому  вони надішлють придбані речі саме до київської благодійної організації: «Зібравши конкретну суму грошей, придбавши необхідні речі та  надіславши їх до фонду «Нове покоління», ми можемо допомогти дітям зі всієї України, а не лише із Запоріжжя. Збір грошей організований та систематизований: волонтери з різних областей України та Канади збирають кошти, купують необхідні речі, потім надсилають їх до Києва. Там речі фасують та запаковують і після цього розсилають до дитячих будинків зі всіх областей України. У переліку закладів, куди потрапить гуманітарна допомога, є і дитячі будинки Запорізької області».

 

Додаткова інформація:

Ініціаторка організації благодійної акції у «Економіко правничому фаховому коледжі ЗНУ» – студентка 2 курсу К121-19, стипендіатка БО «Міжнародний благодійний фонд «Нове Покоління» (м.Київ, Україна) Аліна Гіба. Нині дівчина – учасниця чотирьої волонтерських проєктів :

● «Розвезення гуманітарної допомоги»;

● «Літній табір»;

● «Зимовий табір»;

● Освітній проєкт «Стипендіат».

«Моє знайомство з цим фондом відбулося в 2016 році, коли я перший раз відвідала Літній табір. Потрапила туди, як дитина позбавлена батьківсього піклування, від Запорізького обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, де перебувала на той час. Зарекомендувала себе та відвідувала цей табір до 2019 включно, не дивлячись на те, що вже знаходилася у прийомній родині, – розповідає про свій волонтерський досвід Аліна Гіба.Після 2019 року я вступила до Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ і заповнила анкету для участі в освітньому проєкті Стипендіат. Це – освітній проєкт, спрямований на надання матеріальної та моральної допомоги дитині (стипендіату)».

За словами студентки, в рамках проєкту відбуваються зустрічі стипендіатів. Для них проводяться тренінги (вебінари) на важливі теми, які не розглядають у школі та в дитячому будинку. Мета проєкту «Стипендіат» – підготувати дитину з дитячого будинку до дорослого життя. На сьогодні, під час карантинних обмежень, тренінги відбуваються в онлайн-форматі. У жовтні 2019 року Аліна Гіба пройшла відбірковий етап і  тоді ж поїхала на першу зустріч стипендіатів, де підписала договір і познайомилася з іншими учасниками.

 

Про БО «Міжнародний благодійний фонд Нове Покоління» (м. Київ, Україна):

БО «Міжнародний благодійний фонд “Нове Покоління”» (Київ, Україна) працює на теренах України вже понад 25 років. За цей час організація провела 24 літніх та 15 зимових таборів, для понад 12 000 дітей, які перебувають у зоні ризику. Також за роки кропіткої праці ентузіастів-волонтерів, меценатів та спонсорів постійно організовує є наступні проєкти:

 ● «Розвезення гуманітарної допомоги»;

● «Літній табір»;

● «Зимовий табір»;

● Освітній проєкт «Стипендіат»;

● «Проблема торгівлі людьми»;

● «Проблема ВІЛ/СНІД»;

● Програма реабілітації «Рум’янок» – для родин добровольців і військовослужбовців, котрі загинули в зоні АТО;

● Програма реабілітації «Повернення» – для ветеранів та їхніх родин.

 

Схожі новини