Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм доцента кафедри менеджменту організацій та управління проєктами інженерного інституту ЗНУ Олега Мороза

Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм доцента кафедри менеджменту організацій та управління проєктами інженерного інституту ЗНУ Олега Мороза

Колектив ЗНУ вітає із ювілеєм доцента кафедри менеджменту організацій та управління проєктами інженерного інституту ЗНУ Олега Мороза
15.12.2020 10:19 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут кафедра менеджменту організацій та управління проєктами ювілей

П’ятнадцятого грудня свій ювілей святкує доцент кафедри менеджменту організацій та управління проєктами інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) Олег Семенович Мороз.

Закінчивши у 1979 році з відзнакою Донецький державний університет за фахом «Управління персоналом та економіка праці», Олег Семенович багато років свого життя присвятив управлінській роботі на металургійному  підприємстві, а сам –, на ПАТ «Запоріжсталь». У серпні 1979 року, відразу після отримання вищої освіти, молодий фахівець Олег Мороз прийшов на підприємство, де впродовж багатьох років зростав як професіонал-управлінець. Майже тридцять років віддав ювіляр металургійному комбінату, працюючи на керівницьких посадах, серед яких – заступник директора по кадрах, начальник відділу праці, управління й соціальної політики комбінату.

Але отримана освіта, з якою органічно поєднувався виробничий досвід, мали стати в житті ювіляра чимось більшим, ніж просто професійна кар’єра. І з лютого 2007 року Олега Семеновича запросили на роботу на кафедру менеджменту організацій та управління проєктами інженерної академії, де спочатку працював за сумісництвом. Починаючи з квітня 2013 року, викладацька діяльність на посаді доцента кафедри стала для нього основним місцем роботи. Та цим не обмежується багатогранна професійна діяльність Олега Семеновича. У 2013 році він працював за сумісництвом провідним фахівцем Всеукраїнського об’єднання роботодавців гірничо-металургійного комплексу України «Федерація металургів України». А з 2016 року став позаштатним радником міського голови Запоріжжя.

Серед дисциплін, які Олег Семенович викладає студентам на високому професійному рівні, – економічне обґрунтування проєктів; логістична інфраструктура держави; менеджмент інноваційно-інвестиційної діяльності в промисловості; організація управління персоналом у підприємницьких структурах; стратегічне управління людськими ресурсами та стратегічний маркетинг та управління рекламними проєктами тощо. Сьогодні ювіляр є автором багатьох наукових публікацій, посібників, монографій.

Практичний досвід, відмінні знання зі спеціальності, талант лектора, коректне ставлення до тих, хто поруч, допомогли доценту Олегу Морозу завоювати довіру й повагу як з боку колег, так і від студентів. Він – дуже освічена людина, вимоглива як до своїх студентів, так і до себе. Однією з визначальних рис, які притаманні ювілярові, колеги називають дисциплінованість, вміння своєчасно та якісно виконати доручення.

В Олега Семеновича велика родина. Він – батько двох дорослих синів. І, як шуткує сам ювіляр, нарешті його жартівливе прізвисько «дід Мороз» реалізувалося в житті, адже він став дідом двох чудових онуків. Саме зі своєю родиною Олег Мороз любить працювати й відпочивати на улюбленій дачі, набираючись там сил і натхнення для настільки ж улюбленої ним роботи.

Колектив інженерного навчально-наукового інституту щиро бажає Олегу Семеновичу подальших успіхів в його багатогранній діяльності, нових творчих ідей та досягнень, а також реалізації всього, що він прагне досягти. Здоров’я Вам, шановний Олегу Семеновичу, багатьох років плідної роботи, любові та щастя!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини