Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі і студенти ЗНУ вітають із ювілеєм завідувача методичним кабінетом колективу Економіко-правничого фахового коледжу Ірму Федючок

15.12.2020 14:48 Все Головні новини Коледжі та філії Економіко-правничий коледж ZNU Zaporizhzhia National University Економіко-правничий фаховий коледж ювілей привітання

П’ятнадцятого грудня на адресу чудової людини, наставника та друга всього молодого колективу Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – завідувача його методичним кабінетом, викладача вищої категорії, старшого викладача Ірми Федючок – лунають численні щирі привітання з ювілеєм та побажання їй всього найкращого.

Шість років своєї наполегливої, відповідальної праці вона присвятила розбудові й зростанню потенціалу цього відокремленого структурного підрозділу ЗНУ. Майже весь цей час вона керувала роботою педагогічного відділення на посаді його завідувача, а починаючи з цього навчального року, керує методичним кабінетом коледжу.

Ірма Заурівна – випускниця нашого університету, тут вона здобула базову філологічну освіту (1992), а потім – у Запорізькому інституті державного та муніципального управління закінчила магістратуру (2006) за спеціальністю «Управління навчальним закладом».

Ще до початку роботи в ЕПФК, Ірма Федючок здобула значний педагогічний досвід: вона довгий час працювала вчителем-словесником у запорізьких школах, у Запорізькому комерційному технікумі, потім – у коледжі КПУ. Саме тоді ювілярка зарекомендувала себе як талановитий адміністратор: вона працювала заступником директора школи, завідувачем освітнім відділенням, завідувачем денним відділенням коледжу тощо. У цей період за визначні досягнення в педагогічній та методичній діяльності – за результатами атестації – їй присвоїли кваліфікацію «викладач вищої категорії» та звання «старшого викладача».

Колеги й студенти ЕПФК повсякчас відзначають творчий підхід Ірми Заурівни до будь-якої справи, якою вона опікується. Сама шановна викладачка невпинно розвивається, підвищує власну кваліфікацію, веде за собою інших Тому й заняття, які вона проводить для студентів коледжу з дисциплін «Світова література», «Основи філософських знань», «Вступ до спеціальності», «Навчальна практика», «Переддипломна практика», «Технологічна практика», «Дипломування», «Курсова робота з основ редакторської майстерності» тощо, завжди є емоційними, цікавими для молоді, насиченими пізнавальною інформацією. Вона вміло використовує такі нестандартні форми занять, як урок-диспут, урок-мандрівка, урок-конференція, під час яких панує креативна й доброзичлива атмосфера, а всі учасники із задоволенням активно включаються в освітній процес. Впроваджувані досвідченою викладачкою методи інтенсивного навчання значно підвищують ефективність цих занять і поліпшують якість знань студентів. Інноваційні освітні технології та методики Ірма Федючок активно використовує й поширює й у професійному середовищі.

Ірма Заурівна – досвідчений педагог й організатор – користується глибокою повагою серед викладачів і студентів коледжу, а її педагогічні й управлінські досягнення неодноразово були відзначені керівництвом ЕПФК та ЗНУ.

На шляху до цієї знаменної дати Ви, шановна Ірмо Заурівно, доклали багато зусиль до побудови успішної кар’єри та розвитку коледжу як талановитий педагог, активний громадський діяч, який бере активну участь у житті освітнього коледжу, небайдужий друг і наставник студентської молоді, а також – як досвідчений методист, який ділиться своїми знаннями й напрацюваннями із колегами. Увесь академічний колектив, студенти й друзі вдячні Вам за Вашу підтримку й прихильність. Усі ми у Ваш ювілейний день народження зичимо Вам особистого щастя, міцного здоров’я та здійснення Ваших найзаповітніших мрій!