Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбулась онлайн-зустріч з абітурієнтами

На юридичному факультеті відбулась онлайн-зустріч з абітурієнтами

На юридичному факультеті відбулась онлайн-зустріч з абітурієнтами
18.12.2020 14:35 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч з абітурієнтами

Днями представники юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели онлайн-зустріч з абітурієнтами. Заступник декана з виховної роботи Кирило Алімов розповів учасникам заходу про те, як відбувається освітній процес, про науково-педагогічних працівників університету, акцентувавши увагу на тому, що більшість викладачів є юристами-практиками.

Виконуюча обов’язки голови студентської ради Крістіна Васильєва під час зустрічі говорила з майбутніми студентами про студентську раду факультету та університету, про сектори, можливості для самореалізації. Студентка 3 курсу Аліна Литвинюк поділилася своїми враженнями від навчання на юридичному факультеті та від студентського життя. Вона розповіла про участь у культурно-масових і профорієнтаційних заходах, про проектну діяльність тощо.

Абітурієнти ставили питання щодо проходження ЗНО, етапів вступної кампанії та щодо якості освіти, на які отримали вичерпні відповіді. Крім того, випускники шкіл озвучили свою позицію щодо спрямування всіх зусиль на те, щоб вступити на юридичний факультет Запорізького національного університету.

 

Дарина Куліченко

 

Схожі новини