Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ підготував до зимових свят цікаві проєкти

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ підготував до зимових свят цікаві проєкти

Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій ЗНУ підготував до зимових свят цікаві проєкти
18.12.2020 15:14 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій свято

Традиційно напередодні новорічних свят у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) панує особлива атмосфера. Щороку його представники організовували неймовірну чарівну фотозону, аби кожен охочий міг отримати естетичну насолоду та підняти настрій. Зазвичай, в цей час у коледжі «спекотно», адже у студентів сесія. Однак цього року все інакше й немає звичного галасу. Та попри карантинні обмеження, його представники вирішили не порушувати традицій. Вони все одно прикрасили фойє закладу освіти, аби кожен, хто туди заходить, поринав у незвичайну атмосферу свята.

Напередодні свят керівництво коледжу віртуально та онлайн привітало всіх викладачів та студентів із Днем святого Миколая. Колективу коледжу нагадали, що традиційно в цей день було заведено збиратися разом за круглим столом після служби в церкві. Дітям цього дня готували особливе печиво – миколайчики. Із часом серед дітей з’явилася традиція надсилати святому Миколаю листи, в яких вони перераховували добрі справи, приносили вибачення за погані вчинки та просили подарунків. Цю традицію перейняли й дорослі.

Вважається, що це свято – останній день, коли можна віддати всі борги, інакше сім’я в наступному році бідуватиме. Тож підбиваємо підсумки непростого року, вибачаємо всіх та пишемо листи вдячності тим людям, які багато чого для нас зробили!

Керівництво коледжу, привітавши викладачів і студентів з прийдешніми новорічними святами, побажало всім міцного здоров’я, довголіття, благополуччя, любові та затишку, а також натхнення на нові звершення!

 

 

 

 

Схожі новини