Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка Анна Луценко – серед переможців Всеукраїнського дистанційного конкурсу авторської прози та поезії «ЯwriteR»

22.12.2020 14:34 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики творчий конкурс перемога

Днями завершився Всеукраїнський дистанційний конкурс авторської прози та поезії «ЯwriteR», який відбувся за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства культури України, а також Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) представила студентка 3 курсу факультету журналістики Анна Луценко. Студентка виборола 1 місце в номінації «Авторська поезія. Філософська лірика. Категорія – від 18 до 24 років».

Конкурс відбувався за номінаціями, жанрами та віковими категоріями. Журі Всеукраїнського дистанційного конкурсу «ЯwriteR» складалось з професійних журналістів, редакторів, літераторів, сценаристів, режисерів та митців з України, США, Німеччини, Аргентини, Польщі, Канади, Франції, Австрії, Бразилії, Іспанії та інших країн, а також – провідних українських викладачів творчих дисциплін, діячів культури і мистецтва, керівників творчих колективів.

Колектив Запорізького національного університету вітає Анну Луценко з перемогою та зичить талановитій студентці подальших творчих успіхів і здобутків!