Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, керівник відділу продажів в міжнародній компанії PHILIP MORRIS UKRAINE Дмитро Гришко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, керівник відділу продажів в міжнародній  компанії PHILIP MORRIS UKRAINE Дмитро Гришко

У Запорізькому національному університеті (ZNU,Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, керівником відділу продажів в міжнародній компанії «PHILIP MORRIS UKRAINE» Дмитром Гришко.

- Розкажіть, будь ласка, пане Дмитре. чому для здобуття вищої освіти Ви свого часу обрали саме економічний факультет ЗНУ? У якому році закінчили навчання?

- Я вступив в ЗНУ до магістратури, до цього навчався в ЗДІА (сьогодні –Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ). Вибрав ЗНУ, бо це – найкращий університет в місті. Чому економічний?  Тому, що необхідно було отримати саме цю освіту для майбутніх професій. Університет закінчив у 2020 році.

- Як складалися стосунки iз викладачами?

- З усіма по-різному: із кимось дуже добре, із кимось – нейтрально. Але поганих відносин взагалі не було, викладачі враховували, що до цього вмене була інша освіта та допомогли адаптуватися.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Найскладнішим було звикнути до всього нового: до нової системи оцінювання та власне завдань у порівнянні з минулим університетом.

- Чим Ви зараз займаєтесь, у якій галузі працюєте та як обрали професію?

- Зараз працюю в міжнародній тютюновій компанії «PHILIP MORRIS UKRAINE», до цього стажувався в лізинговій компанії. Вибрав цю роботу, бо побачив в фейсбуці оголошення про набір у їхню щорічну бізнес-академію. Пройшов коротку співбесіду, під час якої проявив себе. Мені запропонували вакансію, я пройшов кілька етапів співбесіди – і мене вибрали на посаду.

- Чи стали в пригоді знання, набуті в університеті?

- Так, безумовно, вони знадобилися. За час навчання в магістратурі ми пройшли матеріал, який вивчали студенти на 1-4 курсі. Отримані знання я застосував під час стажуванні, і зараз використовую в роботі.

- Які якості мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Комунікабельність, цілеспрямованість, багатозадачність, активність, неконфліктність.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- На даному етапі – зарекомендувати себе в компанії й почати просування кар'єрними сходинками всередині компанії.

- Вас можна назвати реалізованою людиною? У чому ще Ви хотiли б реалiзуватися?

- Так, я вважаю себе людиною, яка відбулася. Хотів би ще дуже багато чому навчитися.  Хочу реалізувати себе як зразковий батько для моєї доньки.

- Уявіть, що Вам 80 років, що б Ви розповіли онукам про своє життя?

- Як я зміг змінитися з інтроверта й став відкритим та комунікабельним, як я подорожував і знайомився з новими людьми та як долав життєві труднощі.

Юлія Торянік

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52720 and cach_timestamp>1614101929
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'