Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, керівник відділу продажів в міжнародній компанії PHILIP MORRIS UKRAINE Дмитро Гришко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, керівник відділу продажів в міжнародній  компанії PHILIP MORRIS UKRAINE Дмитро Гришко
22.12.2020 16:46 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU,Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, керівником відділу продажів в міжнародній компанії «PHILIP MORRIS UKRAINE» Дмитром Гришко.

- Розкажіть, будь ласка, пане Дмитре. чому для здобуття вищої освіти Ви свого часу обрали саме економічний факультет ЗНУ? У якому році закінчили навчання?

- Я вступив в ЗНУ до магістратури, до цього навчався в ЗДІА (сьогодні –Інженерний навчально-науковий інститут ЗНУ). Вибрав ЗНУ, бо це – найкращий університет в місті. Чому економічний?  Тому, що необхідно було отримати саме цю освіту для майбутніх професій. Університет закінчив у 2020 році.

- Як складалися стосунки iз викладачами?

- З усіма по-різному: із кимось дуже добре, із кимось – нейтрально. Але поганих відносин взагалі не було, викладачі враховували, що до цього вмене була інша освіта та допомогли адаптуватися.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Найскладнішим було звикнути до всього нового: до нової системи оцінювання та власне завдань у порівнянні з минулим університетом.

- Чим Ви зараз займаєтесь, у якій галузі працюєте та як обрали професію?

- Зараз працюю в міжнародній тютюновій компанії «PHILIP MORRIS UKRAINE», до цього стажувався в лізинговій компанії. Вибрав цю роботу, бо побачив в фейсбуці оголошення про набір у їхню щорічну бізнес-академію. Пройшов коротку співбесіду, під час якої проявив себе. Мені запропонували вакансію, я пройшов кілька етапів співбесіди – і мене вибрали на посаду.

- Чи стали в пригоді знання, набуті в університеті?

- Так, безумовно, вони знадобилися. За час навчання в магістратурі ми пройшли матеріал, який вивчали студенти на 1-4 курсі. Отримані знання я застосував під час стажуванні, і зараз використовую в роботі.

- Які якості мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Комунікабельність, цілеспрямованість, багатозадачність, активність, неконфліктність.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- На даному етапі – зарекомендувати себе в компанії й почати просування кар'єрними сходинками всередині компанії.

- Вас можна назвати реалізованою людиною? У чому ще Ви хотiли б реалiзуватися?

- Так, я вважаю себе людиною, яка відбулася. Хотів би ще дуже багато чому навчитися.  Хочу реалізувати себе як зразковий батько для моєї доньки.

- Уявіть, що Вам 80 років, що б Ви розповіли онукам про своє життя?

- Як я зміг змінитися з інтроверта й став відкритим та комунікабельним, як я подорожував і знайомився з новими людьми та як долав життєві труднощі.

Юлія Торянік