Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели профорієнтаційну онлайн-зустріч для майбутніх абітурієнтів юридичного факультету

23.12.2020 14:02 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч з абітурієнтами профорієнтаційна діяльність

Нещодавно на базі юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та ліцею № 23 відбулася онлайн-зустріч з абітурієнтами в рамках профорієнтаційного проєкту. Модератором заходу стала викладач ліцею № 23, випускниця історичного факультету  вишу Наталія Ланько.

Вітаючи учасників конференції, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць висловила сподівання побачити учнів в майбутньому студентами юридичного факультету. На конференції були присутні учні ліцею № 23 та студенти Економіко-правничого фахового коледжу ЗНУ. Під час заходу вони мали змогу ближче ознайомитися із специфікою пропонованих освітніх програм, особливостями вступу в 2021 році та навчання, а також отримали відповіді на запитання, що їх хвилюють.

Декан надала всю потрібну інформацію щодо можливостей юридичного факультету та перспектив навчання на ньому, наголосивши на відкритості викладачів факультету до проведення онлайн-зустрічей та консультацій для представників шкіл. Тетяна Олександрівна коротко презентувала  інформацію про факультет, а також розповіла про специфіку освітніх програм. Зокрема, вона відзначила важливість врахування останніх змін у правовій освіті та участі представників ЗНУ в підготовці спеціального правового курсу.

Крім того, до учасників заходу звернувся директор ліцею № 23 Володимир Майоров, який відзначив важливість розвитку правової освіти та наголосив, що в ліцеї обрано курс на підготовку за напрямом правового профілю навчання та виховання. Директор ліцею висловив сподівання на подальшу співпрацю з викладачами ЗНУ щодо підготовки майбутніх правників.

Також до заходу долучились викладачі кафедри кримінального права та правосуддя Михайло Ларкін, Юлія Пирожкова й Олександр Мельковський. Представники юридичного факультету розповіли учасникам заходу про те, як відбувається освітній процес на факультеті, про можливості кафедр у підготовці правників, про бази практики, про підвищені вимоги до навчання та якісну підготовку фахівців, про навчальні лабораторії факультету, які дозволяють поліпшити практичні знання та навички, про науково-педагогічних працівників університету. Вони акцентувавши увагу присутніх на тому, що більшість викладачів є юристами-практиками.

Учасники зустрічі дізнались про особливості навчання випускників коледжів, про етапи відбору в магістратуру, складання іспиту з іноземної мови, фахового іспиту з правничих компетентностей та єдиного кваліфікаційного іспиту у форматі ЗНО.

Один із випускників юридичного факультету Владислав Бандровський під час зустрічі розповів майбутнім студентам про свій досвід навчання й отримані знання, про можливості для самореалізації, які надає факультет. Також він поділився своїми враженнями від навчання на юридичному факультеті та від студентського життя.

Перед учасниками зібрання виступила начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вона розповіла майбутнім вступникам про безкоштовні пробні тренінги, які багато років поспіль проводить ЗНУ в період підготовки до складання ЗНО та які довели свою ефективність. Вона, зокрема, нагадала учасникам зібрання, що незабаром закінчується реєстрація для учасників пробних ЗНО:  до 27 грудня охочі можуть зареєструватися та подати відповідні документи в електронному вигляді за покликанням:

Тестування в умовах карантинних обмежень цього року відбуватиметься на платформі Moodle ZNU. Окрім цього, аби покращити свої знання в період підготовки до ЗНО та вступних випробувань, на базі ЗНУ з 18 січня по 23 травня працюватимуть чотиримісячні підготовчі курси: усі охочі можуть зареєструватися на сайті відділу або зайти за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4200.ukr.html

Кількість предметів можна обирати за бажанням. На курсах працюють висококваліфіковані викладачі, які мають досвід із підготовки вступників до складання ЗНО. Галина Микитів закликала присутніх на заході приєднуватись до спільноти учасників сайту відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, де  можна  знайти багато корисної інформації, що допоможе успішно пройти ЗНО та вступну кампанію на шляху до омріяної спеціальності. Зареєструватися на сайті відділу можна тут: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4205.ukr.html

Викладачі факультету у своїх виступах зупинилися на можливостях та перевагах вступу саме на юридичний факультет ЗНУ. Своєю чергою, абітурієнти  мали змогу дізнатись про проходження ЗНО, етапів вступної кампанії, про якість освіти та отримати вичерпні відповіді на свої запитання.