Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Почесне Консульство Латвії – серед міжнародних партнерів освітньої програми «Країнознавство» історичного факультету

Почесне Консульство Латвії – серед міжнародних партнерів освітньої програми «Країнознавство» історичного факультету

Почесне Консульство Латвії – серед міжнародних партнерів освітньої програми «Країнознавство» історичного факультету
24.12.2020 11:41 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет Почесне Консульство Латвії в Запоріжжі міжнародна діяльність Договір про співпрацю

Днями у Почесному Консульстві Латвії в Запоріжжі відбулось підписання договору про співробітництво із Запорізьким національним університетом (ZNU, Zaporizhzhia National University). Визнаючи важливість співпраці в підготовці фахівців із вищою освітою зі спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та керуючись прагненням до взаємовигідних дружніх відносин, співробітництва та партнерства, договір засвідчив своїм підписом Почесний Консул Латвійської Республіки Юрій Підгорний. Переговори щодо укладення договору велися заступником декана історичного факультету з міжнародної діяльності Станіславом Черкасовим.

Завдяки досягнутим домовленостям, здобувачі вищої освіти бакалаврату та магістратури ОП «Країнознавство» отримають можливість проходження перекладацької та експертно-аналітичної практик на базі Консульства, додаткові можливості залучення до міжнародних проектів та грантових урядових програм Латвії. Відкрите в Запоріжжі восени 2019 р. за безпосередньою участю Міністра закордонних справ Латвії пана Едгарса Рінкевичса, Почесне Консульство заклало основу налагодження співпраці Латвії з Запорізьким регіоном України у різних галузях діяльності.

У цьому контексті функціонування Консульства становить особливий інтерес для фахівців-країнознавців у галузі міжнародних відносин, які здобувають вищу освіту зі спеціальності Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії, здатні розв’язувати задачі дослідницького та інноваційного характеру, що характеризуються комплексністю та невизначеністю умов, надавати консультативні та експертні послуги, спрямовані на вирішення проблем політичного, економічного та соціального розвитку країн та регіонів.

Основним фокусом ОП є підготовка студентів до застосування в професійній діяльності набутих знань, умінь та практичних навичок для аналізу, прогнозування та надання фахових консультацій та рекомендацій із питань країнознавства. Представники факультету сподіваються на продовження плідної співпраці.

 

Станіслав Черкасов,

заступник декана історичного факультету

з міжнародної діяльності

 

 

 

Схожі новини