Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив економічного факультету висловлює глибоке співчуття рідним і близьким професора Володимира Вишнякова

Колектив економічного факультету висловлює глибоке співчуття рідним і близьким професора Володимира Вишнякова

Колектив економічного факультету висловлює глибоке співчуття рідним і близьким професора Володимира Вишнякова
28.12.2020 13:50 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет некролог

Колектив економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з глибоким сумом сповіщає про раптову смерть 25 грудня 2020 року професора кафедри міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму Володимира Михайловича Вишнякова.

Володимир Михайлович народився 23 лютого 1959 року в м. Запоріжжя. Після закінчення Російського університету дружби народів з 1993 р. працював в Запорізькій обласній державній адміністрації в Управлінні зовнішньоекономічних зв’язків на посаді юрисконсульта, суміщаючи з педагогічною діяльністю на кафедрі міжнародної економіки ГУ «ЗІДМУ». А з 2000 р. перейшов на постійну роботу в Класичний приватний університет.

У 2003 р. отримав диплом спеціаліста за спеціальністю «міжнародна економіка», а у 2007 р. – диплом магістра зі спеціальності «управління навчальними закладами». У 2004 р. захистив кандидатську дисертацію на тему: «Розвиток механізму іноземного інвестування в АПК», а у 2005 р. йому присвоїли вчене звання доцента кафедри міжнародної економіки. У період 2008-2011 рр. працював на посаді професора кафедри міжнародної економіки Класичного приватного університету.

У Запорізькому національному університеті Володимир Михайлович Вишняков працював з вересня 2011 р. на посаді професора кафедрі міжнародної економіки, природних ресурсів і економіки міжнародного туризму. Він мав значний науковий здобуток: опублікував близько 41 наукових праць, серед них – й особисту монографію на тему «Стратегії розвитку міжнародних економічних інтеграційних процесів України». До кола його наукових інтересів входили міжнародна економіка, світові інтеграційні процеси, інвестиційна діяльність і зовнішня торгівля.

Усі, хто знав Володимира Михайловича Вишнякова, любили та поважали його за чуйне ставлення до колег і студентів, велику душевну щедрість, мудрість і оптимізм.

У ці скорботні дні висловлюємо щире, глибоке співчуття рідним і близьким покійного.

Світла пам’ять про Володимира Михайловича назавжди збережеться в наших серцях.

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52747 and cach_timestamp>1614610595
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'