Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології підготували різдвяні казкові вистави онлайн

Студенти факультету іноземної філології підготували різдвяні казкові вистави онлайн

Студенти факультету іноземної філології підготували різдвяні казкові вистави онлайн
28.12.2020 14:46 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології кафедра викладання другої іноземної мови різдвяні вистави

Різдво, казка, німецька мова – це поєднання перетворилося на традицію, якщо йдеться про кінець грудня на кафедрі викладання другої іноземної мови факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Студенти, які вивчають німецьку як другу іноземну, уже багато років готують щось чарівне до Різдва та Нового року. Викладачка кафедри, доцентка Алла Мамедова пропонує виконати індивідуальне завдання із дисципліни креативним способом. Можна озвучити відомі мультфільми німецькою мовою, можна підготувати виставу за мотивами німецьких казок та запросити глядачів на святкову атмосферу.

Цього року з переходом на дистанційне навчання Алла Іванівна відклала ідею із атмосферними виставами до наступної зими. Але студенти нагадали про досвід минулих років і вирішили придумати щось і для онлайн-формату.

Отже, 14 сезон різдвяної казки німецькою мовою на факультеті іноземної філології відбувся. Осучаснений, але живий та цікавий.

Студенти 4 курсу англійського відділення представили 4 казки у своєму виконанні. Група 401 – «Снігова королева» та «Бременські музики», група 403 – «Ріпка» та «Як звірі лікували Санта Клауса». До речі, остання казка – повністю креатив студентів, вони складали її самостійно.

Ролі поділили, слова розписали та вивчили, відео зняли, змонтували. А як грали кожну роль! Емоції, необхідний макіяж, навіть костюми тварин знайшли. Такий емоційний підхід мотивує до вивчення іноземної мови, її легше вчити через любов!

 

Ганна Ваніна,

Факультет іноземної філології

 

Схожі новини