Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для абітурієнтів ЗНУ провели онлайн-зустріч із керівництвом філологічного факультету

28.12.2020 16:36 Все Головні новини Факультети Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет зустріч з абітурієнтами відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна робота

Колектив філологічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провів для вступників 2021 року 24 грудня профорієнтаційну зустріч із деканом факультету Тамарою Хом’як та її заступниками, представниками кафедр у режимі Zoom-конференції.

Під час заходу вступники дізнались про переваги навчання на одному з базових факультетів університету, отримали  інформацію щодо вступу-2021 на освітні програми філологічного факультету:

- Українська мова і література (Cередня освіта),

- Українська мова і література,

- Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – російська,

- Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська.

До онлайн-зустрічі долучились викладачі різних кафедр філологічного факультету: заступник декана з профорієнтаційної роботи, доцент Олександр Муравін, заступниця декана з виховної роботи, доцентка Валентина Ніколаєнко, доцентка кафедри української мови Лариса Бойко, доцентка кафедри української літератури Ірина Бакаленко та доцент кафедри українознавства Микола Стасик.

Вони надали інформацію про факультет, а також розповіли про специфіку освітніх програм факультету, висловивши сподівання побачити учнів у майбутньому як студентів філологічного факультету. Старшокласники під час заходу мали змогу ближче ознайомитися зі специфікою пропонованих освітніх програм, особливостями вступу у 2021 році та навчання, а також – отримали відповіді на запитання, котрі їх хвилюють. Представники філологічного факультету розповіли про те, як відбувається освітній процес, про можливості кафедр у підготовці філологів і перекладачів, про можливість вступити на бюджет, зокрема на спеціальність «Слов’янські мови та літератури (переклад включно), перша – польська» та інші спеціальності.

Так, Валентина Ніколаєнко надала розгорнуту інформацію щодо можливостей філологічного факультету та перспектив навчання на ньому, відзначивши важливість фаху філолога та комунікаційних навичок у сучасному світі. Зокрема, вона розповіла про те, в яких галузях можуть себе реалізувати випускники філологи та перекладачі. Своєю чергою, присутня на заході начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів розповіла про безкоштовні пробні тренінги, які багато років поспіль проводить ЗНУ в період підготовки до складання ЗНО та які довели свою ефективність. Окрім цього, аби покращити свої знання в період підготовки до ЗНО та вступних випробувань, на базі ЗНУ з 18 січня по 23 травня працюватимуть чотиримісячні підготовчі курси: усі охочі можуть зареєструватися на сайті відділу, або зайти за покликанням: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4200.ukr.html

На курсах працюють досвідчені викладачі, які мають досвід із підготовки вступників до складання ЗНО. Галина Микитів закликала приєднуватись до спільноти учасників сайту відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, де  можна  знайти багато корисної інформації, що допоможе  успішно пройти ЗНО та вступну кампанію на шляху до омріяної спеціальності. Зареєструватися на сайті відділу можна тут: http://sites.znu.edu.ua/vdpp/4205.ukr.html На сторінці також вказана контактна інформація, електронні адреси та сторінки в соцмережах.

Крім того, Галина Микитів розповіла про можливість вступити на бюджетні місця абітурієнтам пільгових категорій, про обсяг державного замовлення, вартість навчання на філологічному факультеті за різними спеціальностями, необхідні сертифікати ЗНО при вступі, про особливості подачі електронної заяви для вступу, можливість навчатись одночасно за двома спеціальностями на денному і заочному відділенні. Також вона наголосила на можливості опанування іноземних мов на різних факультетах в рамках впровадженої концепції вивчення іноземних мов в університеті, зокрема польської мови та інших слов’янських мов на філологічному факультеті і в Центрі інтенсивного вивчення іноземних мов.

Загалом, викладачі факультету у своїх виступах зупинилися на можливостях та перевагах вступу саме на філологічний факультет ЗНУ. Своєю чергою, абітурієнти  мали змогу дізнатись вичерпну інформацію щодо проходження ЗНО, етапів вступної кампанії, щодо якості освіти, практичного навчання та отримали вичерпні відповіді на свої запитання.

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52754 and cach_timestamp>1614653430
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'