Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, адміністраторка фахових проєктів Поліна Гавловська

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, адміністраторка фахових проєктів Поліна Гавловська

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, адміністраторка фахових проєктів Поліна Гавловська
29.12.2020 12:08 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускн

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованкою факультету журналістики ЗНУ, спеціальності «журналістика», Поліною Гавловською. Наша героїня є спокійною та виваженою людиною, яка «… не любить ні галасу, ані крику…». Ще кілька років тому вона сиділа за навчальною партою та разом зі своїми одногрупниками належала до когорти зразкових студентів. На разі вона адміністраторка в одній із міських шкіл краси та гарних манер.

- Поліно, як Ви обрали факультет журналістики для навчання?

- Мені завжди було цікаво спостерігати за роботою телевізійних ведучих, а також я обожнювала статті в глянцевих журналах. Тому питань щодо майбутньої професії не виникало. До того ж, чула схвальні відгуки про факультет журналістики в ЗНУ.

- Перші враження від навчання пам’ятаєте ?

- Перша ж пара у мене була з Віктором Володимировичем Костюком, який заявив, що його заняття – прямий ефір і запізнюватись не можна. Тут я й зрозуміла, що почались проблеми, адже я надзвичайно рідко приходжу вчасно. Проте Віктор Володимирович надихнув і дав нам усім неабияку мотивацію старанно навчатись і творити.

- Що найбільше Вас дратувало в освітньому процесі?

- Не можу сказати, що дратувало, але останні пізні пари в другу зміну давались ой як складно.

- Назвіть предмети, які на Ваш погляд, були найцікавішими?

- «Телевізійна журналістика», «Журналістська етика» (як і й усі пари Ірини Станіславівни Бондаренко), «Радіожурналістика».

- Розкажіть чудернацьку історію, яка у Вашій пам’яті зберіглася до сьогодні?

- Перед зйомками сюжету для індивідуального завдання з «Телевізійної журналістики» нам дали мікрофон-петличку. На студії ми завжди працювали з відеокамерами, а я щойно придбала собі фотоапарат і в мене не виходило підключити вдома мікрофон для перевірки. Подзвонила Тетяні Арнольдівні Захарс, яка мене заспокоїла, сказала приїхати до неї і вона все налаштує. До цього часу надзвичайно вдячна за мою врятовану нервову систему!

- Чи підтримуєте Ви зараз зв’язок з одногрупниками?

- Одна з колишніх одногрупниць – моя краща подруга. Із деякими інколи списуємось та обмінюємось «лайками» в Інстаграмі.

- Із ким із викладачів контактуєте?

- Фейсбук рахується? Там слідкую за деякими викладачами. Завжди рада побачити навіть на просторах інтернету Людмилу Віталіївну Чернявську. Вона двічі була моїм науковим керівником, і я просто обожнюю цю надзвичайну людину. А для цього інтерв'ю спілкувалась з Юрієм Вікторовичем Костюком.

- Навчання на факультеті і теперішня робота - речі пов’язані ?

- Пов’язані тим, що моя керівниця – теж випускниця нашого факультету. Ну, і постійна комунікація з людьми.

- За що вдячні факультету?

- За те, що допоміг остаточно сформуватись як особистості й подарував багато важливих знайомств.

- Порада нинішнім та майбутнім студентам від Поліни Гавловської...

- Не боятись помилок. Для того ми й навчаємося. Але варто дослухатись до порад викладачів. Нашому факультету надзвичайно пощастило на талановитих майстрів своєї справи.

- Привітання зі святами...

- Бажаю, аби наступний рік став у 2021 раз краще за минулий. А святкова атмосфера відчувалась не лише в Новий рік та на Різдво. Нехай щастить!

P.S.

Бліц (героїня завершує фразу)

- Факультет журналістики ЗНУ – …

- …це справжня дружня, творча і талановита родина;

-  Поліна Гавловська це – …

-… щаслива людина.

-Ваш найдивніший вчинок...

- Їх було багато! Мабуть, піти на автомобільні курси. Це не моє.

- Який матеріал Ви би ніколи не написали?

- Той, який би розходився з моїми моральними принципами.

- Хто є найдорожчою людиною для Вас, окрім рідних і близьких?

- Я вважаю, що друзі і кохана людина також входять до розряду близьких, тож важко навіть відповісти.

 

Схожі новини