Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели Фестиваль етнічного та культурного розмаїття

На факультеті іноземної філології провели Фестиваль етнічного та культурного розмаїття

На факультеті іноземної філології провели Фестиваль етнічного та культурного розмаїття
30.12.2020 10:00 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультет іноземної філології кафедра англійської філології освітній процес Свята етнічного та культурного розмаїття

Уже традиційним для факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) стало проведення Свята етнічного та культурного розмаїття на кафедрі англійської філології. Цей захід приурочений до Міжнародного дня солідарності людей, який святкується у всьому світі 20 грудня. Його ініціаторкою та організаторкою стала викладачка дисципліни «Етнологія», доцент кафедри англійської філології Олена Лужаниця. А ведуча, магістрантка 1 року навчання Альона Смаковська, створювала особливий святковий настрій онлайн-зустрічі.

Студенти 2 курсу спеціальності «Мова і література (англійська)» представили серйозні й обґрунтовані аналізи певних етносів у формі докладів та презентацій, які входили до їхньої індивідуальної роботи з курсу. Присутні на заході студенти та викладачі кафедри англійської філології познайомились із традиційними стравами австрійців, почули стереотипні уявлення про французів, дізнались, як воно – бути чехом, доторкнулись до загадкової японської культури тощо.
На святі було також багато жартів й інтерактивних вікторин. Найкращі виступи обирали шляхом опитування: такі презентації-переможці отримали найбільше балів.
Ось так корисно, пізнавально та весело проходить представлення індивідуальної роботи на факультеті іноземної філології.

Ганна Ваніна,
факультет іноземної філології

Схожі новини