Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов: «Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету, з Новим роком вас і з Різдвом Христовим!»

Ректор Микола Фролов: «Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету, з Новим роком вас і з Різдвом Христовим!»

Ректор Микола Фролов: «Шановні викладачі, співробітники та студенти Запорізького національного університету, з Новим роком вас і з Різдвом Христовим!»
30.12.2020 16:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University привітання ректора Новий рік Різдво Христове

Новий рік і Різдво Христове завжди були особливими святами для всіх нас, ці дні пов’язані з передчуттям див і змін на краще, сповнені надією та світлою радістю. Тож напередодні нового, 2021, року я від усього серця вітаю великий і дружний колектив ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)!

2020 рік був нелегким для нас, для всього українського народу, для всього світу. І саме тому я з особливим задоволенням відзначаю, що ми гідно завершуємо його, достойно відповівши на всі виклики сьогодення та доклавши максимум зусиль для процвітання й подальшого розвитку університету.

За цим стоїть щоденна напружена й творча праця кожного із нас, об’єднані зусилля тисяч людей, прагнення не здаватися й крокувати до все нових перемог. Я вдячний усім вам за докладені зусилля й упевнений, що нам є чим пишатися й до чого прагнути. Переконаний, що й наступного року нас очікує не лише творча й відповідальна праця, але й нові здобутки та звершення.

Найкращі подарунки, які може подарувати нам Новий рік – це здоров’я всім нам і нашим рідним і коханим, мир, злагоду й щастя нашим домівкам, добробут і стабільність для кожного з нас. Хай прийдешній рік для вас буде щедрим на радість і творчу наснагу.

 

З повагою

ректор ЗНУ Микола Фролов

 

 

 

Схожі новини