Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ продовжують успішно втілювати в життя заходи з енергозбереження та благоустрою території

У ЗНУ продовжують успішно втілювати в життя заходи з енергозбереження та благоустрою території

У ЗНУ продовжують успішно втілювати в життя заходи з енергозбереження та благоустрою території
04.01.2021 14:28 Все Головні новини Адміністративно-господарська частина ZNU Zaporizhzhia National University адміністративно-господарська частина ремонтні роботи енергозбереження

На сьогодні в ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) прискореними темпами тривають масштабні ремонти та ремонтно-будівельні роботи, які відбуваються під пильним контролем ректорату, зокрема ректора Миколи Фролова та проректора з навчально-виробничої роботи та матеріально-технічного забезпечення Сергія Кушніра і керівництва адміністративно-господарської частини. Про підсумки року щодо покращення матеріально-технічної бази та благоустрою університету розповів головний інженер АГЧ Валентин Моцак.

Окрім тих значних позитивних перетворень, які ще у першому півріччі відбулися на території 3 поверху навчального корпусу ЗНУ № 1, у будівлі нещодавно завершили встановлення великих коридорних вікон на всіх поверхах. Із них – 78 м кв (26 металопластикових вікон) були виготовлені співробітниками адміністративно-господарської частини ЗНУ, а ще 144 м кв (40 металопластикових вікон) закупили у виробника. Наразі завершуються роботи зі встановлення відкосів до них.
А ще за минулий рік у корпусах ЗНУ загалом було встановлено 27 протипожежних дверей і дверей «антіпаніка» загальною вартістю 330 тис грн. Відремонтовано покрівлю на навчальних корпусах, що склало 774 тис грн. Робітники виконали заміну старих дерев’яних вікон на металопластикові – загальною вартістю понад 2,3 млн грн. Вони облаштували загалом 18 санвузлів, що, включно із новим обладнанням, становить 3,6 млн грн, серед них – два санвузла для людей з обмеженими можливостями.
У рамках заходів університетської політики енергозаощадження, також здійснили заміну понад 1240 м металевих трубопроводів на металопластикові. Водночас замінили 1100 секцій приладів опалення.
А ще, варто відзначити, що в усіх корпусах та гуртожитках ЗНУ було вчасно, згідно графіку, підключено сезонне опалення, постачання теплої води й здійснюється поточний аудит енерговитрат. На території студмістечка, як і зазвичай, відбувається прибирання сміття та підтримується відповідний порядок. Вчасно, ще наприкінці осені відбулося обрізання дерев та кущів. А в будівлях кілька разів на день проводять санітарно-гігієнічне прибирання та дезінфекцію тих поверхонь, до яких торкаються відвідувачі. На вході до корпусів співробітники охорони здійснюють температурний скрінінг та контроль маскового режиму тощо. Адже на сьогодні серед пріоритетних напрямків діяльності Запорізького національного університету – турбота про захист і збереження здоров’я викладачів, співробітників і студентів.

Олена Хлистун

Схожі новини