Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Абітурієнтів ЗНУ запрошують на пряму youtube-трансляцію «TALKS`и З ДЕКАНОМ» від факультету соціології та управління

11.01.2021 10:18 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління профорієнтаційна діяльність онлайн-зустріч із деканом

Факультет соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) чекає майбутніх абітурієнтів на «відкритому мікрофоні» з деканкою Тетяною Бірюковою.

Коли побачимось?

12 січня, вівторок, о 12:00

Де зустрінемось?

на youtube-каналі ФСУ:

Попередньо поставити питання можна тут: https://bit.ly/3nv6B4a і в процесі трансляції, в коментарях.

Усі подробиці можна з’ясувати тут: @fsu_chat

Що буде під час зустрічі?

Ти зможеш отримати максимум інформації про факультет соціології та управління ЗНУ «з перших рук»; поділитися з нами своїми мріями щодо майбутньої кар’єри та разом простратегувати шлях до омріяної професії; докладно розібратися з мінімальним вступним балом та наявністю індикативних цін на кожну з наших спеціальностей: «Соціологія», «Соціологія медіації та кримінології», «Політологія», «Міжнародна політика та національна безпека», «Соціальна робота», «Європейські філософські студії та креативні індустрії»; «Публічне управління та адміністрування», пригадати: що таке неформальне спілкування з викладачами вишу та студентською радою ФСУ.

А якісь «плюшки» будуть?

Буде розіграш найкрутішого факультетського «мерчу», з яким ти одразу станеш центром уваги у будь-якій компанії.

Що треба мати при собі учасникам зустрічі?

Хороший настрій, сформульоване питання про факультет та слово «крос-функціональність», можна «загуглити».

Ми чекаємо саме на тебе 12 січня, о 12:00 на Youtube-каналі улюбленого факультету!

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52797 and cach_timestamp>1614575239
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'