Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ привітали із врученням дипломів 160 магістрів

На юридичному факультеті ЗНУ привітали із врученням дипломів 160 магістрів

На юридичному факультеті ЗНУ привітали із врученням дипломів 160 магістрів
14.01.2021 14:29 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет освітній процес випуск магістрів

Дванадцятого січня на юридичному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів випускникам двох спеціальностей магістратури денної та заочної форми навчання – 081 «Право» та 262 «Правоохоронна діяльність». Майже 160 молодих фахівців отримали дипломи магістрів, із яких 24 були з відзнакою.

Документи про магістерську вищу освіту молодим фахівцям у правовій вручили голова державної екзаменаційної комісії, віце-президент Запорізької торгово-промислової палати Андрій Куц та декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць. Для випускників також підготували приємний сюрприз – відеоролик, який допоміг їм пригадати найяскравіші пам’ятні моменти їхнього студентського життя. Захід відбувся і дотриманням усіх карантинних вимог.

Варто зазначити, що цей випуск представники юридичного факультету вважають унікальним. Про визначні досягнення випускників-магістрів цього року розповідає декан Тетяна Коломоєць.

Варто відзначити. Що захист магістерських робіт випускників юридичного факультету цього разу проходив в онлайн-форматі на платформі Zoom. Серед членів комісії також були присутні представники центру інтенсивного вивчення іноземних мов ЗНУ, зокрема його директор Варвара Петросова. Адже цього року 5 випускників – Аліна Свіденко, Валерія Тимошенко, Анастасія Козінець, Дмитро Усатенко та Павло Старигін – написали і провели захист своїх дипломних робіт англійською мовою. Тож разом із дипломами про здобуття ступеня магістра та додатками до них вони отримали ще й сертифікати від центру інтенсивного вивчення іноземних мов, що підтверджують рівень професійного володіння іноземною мовою.

Окрім цього, 18 магістрів отримали сертифікати, що підтверджують вивчення матеріалів та виконання індивідуальних завдань із навчального курсу «Загальноєвропейська конвергенція правових, економічних та культурологічних основ попередження корупції», що проходив у рамках проєкту ЄС J. Monnet Еразмус+.

Серед випускників магістратури цього року також видатні досягнення продемонстрували учасники та переможці всеукраїнських конкурсів студентських наукових робіт з права – Аліна Свіденко, Валерія Тимошенко, Анастасія Козінець, Олександр Федоров, Андрій Цибульський. Ця команда неодноразово була й серед переможців у рамках Всеукраїнських судових дебатів з адміністративного судочинства. Вони посіли 2 місце (2019 р.) і 1 місце (2020 р.). Дипломи за підписом Міністра освіти та відповідна оцінка організаторів заходу неодмінно підтверджують високий рівень підготовки студентів юридичного факультету ЗНУ.

Пишається факультет і своїм випускником-магістром Ростиславом Шпаком – старостою групи заочної форми навчання. Завдяки його зусиллям та організаторським здібностям, усі питання, що були пов’язані з освітнім процесом, вирішувалися вчасно й відповідально. За що Ростислав відзначений подякою ректора ЗНУ Миколи Фролова.

Не зайвим буде нагадати, що молодь, яка наразі отримала магістерські дипломи з права, у своїй більшості сьогодні продовжує паралельно навчатися на інших факультетах ЗНУ, серед них, зокрема, популярністю користуються економічні спеціальності, а також – в інших ЗВО.

Випускники юридичного факультету неодмінно користуються попитом на ринку праці: майже 80% з тих, хто отримав диплом магістра, вже працюють за спеціальністю, а інших наразі очікують фірми та підприємства Запоріжжя й області. Як-от відомий у ЗНУ своїми досягненнями Олег Пелипенко – на сьогодні співробітник ПАТ «Запоріжсталь», а також він здобуває спеціальність з напряму охорони навколишнього середовища в харківському закладі вищої освіти. А ще, багато хто з випускників мають намір продовжити навчання в аспірантурі.

 

Олена Хлистун

 

Схожі новини