Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, психологиня Олена Жуланова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, психологиня Олена Жуланова

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка факультету журналістики, психологиня Олена Жуланова
15.01.2021 11:13 Все Головні новини Факультети Журналістики Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба ЗНУ проєкт історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває втілення в життя проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У черговому матеріалі йдеться про досвід професійного становлення й успіх випускниці ЗНУ Олени Жуланової, яка свого часу закінчила факультет журналістики вишу. Зокрема, вона розповіла про своє навчання, плани на майбутнє та дала цінні поради студентам, які допоможуть у подальшому кар’єрному розвитку.

Ось що говорить Олена про роки навчання в ЗНУ, етапи професійного становлення й плани на майбутнє:

- У 2012 році вступила до магістратуру Запорізького національного університету. Чому саме ЗНУ? Тому, що бачила в цьому перспективу для росту та розвитку подальшої творчої реалізації. З огляду на те, що в КПУ був радіонапрям і мені не вистачало навичок телевізійної майстерності, мені було дуже цікаво вивчати саме тележурналістику яку, до речі, викладала Ольга Вакало. Також згадую цікаві пари з міжнародної комунікації, які викладав Володимир Манакін. Навіть після завершення магістратури я не лише згадую про цей час, а й спілкуюся з деякими викладачами, які особливо запам’яталися. Після закінчення вишу деякий час працювала за фахом, і ми бачилися та працювали разом із деякими одногрупниками. Зараз я також іноді зустрічаюся та спілкуюся з ними, але у вирі сім’ї та роботи це трохи складніше.

Якби я знову була студенткою, то, мабуть, би пішла навчатися за іншим фахом. Звісно, це добре, що я гарно складаю слова в речення, речення в абзаци, абзаци в тексти. Але моє життя мені підказує, що я була б хорошим лікарем. Але я не жалкую про той час, що я приділила журналістській освіті, оскільки це досвід і в ньому багато потенціалів. Я отримала класних друзів, розширила свій кругозір та кайфую від того, що я вмію та навчилася. Рік тому я змінила професію. На разі працюю психологинею. Займаюся командною роботою. Знання з журналістики мені дуже допомагають у цьому, бо можу легко оперувати поняттями, змістами. Через те, що багато де пропрацювала саме за журналістською освітою, добре розумію, в який час є доречним те чи інше питання. Психологинею я хотіла стати задля того, аби допомагати людям простіше сприймати світ. Бо події, які весь час відбуваються, не додають морального спокою та ментального здоров’я.

Одним з моїх професійних пріоритетів є те, що я хочу зробити світ безпечнішим, щоб люди звернули увагу на тих, хто поруч. Не можу точно сказати, ким я бачу себе в майбутньому, бо це – життя, й може статися різне, але, однозначно, щасливою людиною. Студентам факультету ЗНУ хочу порадити: багато читайте, прислухайтесь до себе, шукайте потенціал у всьому, бо енергія з’являється, якщо є потенціал.

 

Анастасія Штефко

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52830 and cach_timestamp>1614311788
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'