Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології вручили дипломи магістрам – філологам та перекладачам

15.01.2021 16:00 Все Головні новини Факультети Іноземної філології ZNU Zaporizhzhia National University факультету іноземної філології освітній процес магістри вручення дипломів

Цими днями відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам факультету іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University). Наразі свої дипломи отримали 140 випускників денної та заочної форми навчання за спеціальностями «Мова і література (освітні програми: англійська, німецька, французька, іспанська)» та «Переклад (освітні програми: англійська, німецька, французька). Із них 41 молодий фахівець отримали дипломи з відзнакою.

В умовах карантинних обмежень, аби отримати документи про вищу магістерську освіту, до деканату випускники приходили лише по кілька осіб. Їх традиційно радо зустрічала декан факультету Галина Морошкіна та представники деканату. Відтепер уже як колеги, вони обмінюювалися згадками про цікаве й насичене студентське життя, як долали труднощі спільними зусиллями, здобували знання й навички. Старші наставники виказували молоді свої вітання й настанови, аби їхнє життя та кар’єра були успішними. Натомість випускники дякували своїм вчителям за отримані на факультеті фундаментальні знання, зокрема, декану – за гарну організацію освітнього процесу та широкі можливості, якими вони мали змогу скористатися задля особистісного розвитку й демонстрації власних талантів і захоплень тощо.

Важливо відзначити творчу активність цього випуску магістрів, які протягом усіх років навчання виявляли свою громадську позицію та активність в усіх заходах, які проводив факультет іноземної філології та університет. Мабуть, багато хто пам’ятає талановитого гітариста Миколу Пелешка, виступи якого були «родзинками» багатьох студентських творчих вечорів, а також інших талановитих представників ФІФ, які виявляли себе під час конкурсних програм тощо.

Декан ФІФ Галина Морошкіна також із задоволенням відзначає той факт, що майже всі випускники вже працевлаштовані. А ще, існує постійний попит на тих, хто щойно отримав диплом ФІФ або готується до випуску. Зокрема, запити на перекладачів часто надходять від фірм, організацій Запоріжжя та області, й навіть СБУ із задоволенням пропонує робочі місця випускникам ФІФ.

Олена Хлистун

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52837 and cach_timestamp>1614312208
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'