Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам-магістрам факультету журналістики урочисто вручили дипломи

Випускникам-магістрам факультету журналістики урочисто вручили дипломи

15.01.2021 16:35 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики вручення дипломів магістри

На факультеті журналістики Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулось урочисте вручення дипломів випускникам магістратури. Цього року 25 випускників денного і 17 випускників заочного відділення факультету отримали дипломи магістрів за спеціальностями: «Журналістика», «Медіакомунікації», «Реклама і зв’язки з громадськістю», із них 14 – дипломи з відзнакою. Випускників привітали представники керівництва факультету, а також викладачі під час організованого онлайн-заходу на платформі Zoom. Його модератором стала заступниця декана із виховної роботи Наталія Лебідь. Вона допомогла створити незабутній святковий настрій усім учасникам заходу та згадати разом усі пам’ятні моменти навчання та становлення випускників факультету.

Під час онлайн-заходу декан факультету Віктор Костюк привітав випускників та їхніх батьків із завершенням навчання та подякував за те, що вони обрали саме факультет журналістики ЗНУ. Він зауважив, що могутня академічна родина ЗНУ випустила когорту амбітних професіоналів у галузі журналістики, видавничої справи, реклами, PR та медіа.

При цьому 2015 рік, коли нинішні випускники тільки вступали на 1 курс, став для декана пам’ятним, адже був відзначений потужним набором студентів за всіма освітніми програмами. Серед них: В’ячеслав Кононенко, Денис Кузнєцов, Максим Назаров, Тимур Дубочинський, Ангеліна Шеремет, Катерина Корольова, Микола Мельничук та інші. Саме завдяки спільним зусиллям викладачів, які передавали свої знання, досвід і професіоналізм, студенти стали більш освіченими, зрілими, перетворилися на кваліфікованих фахівців. Тож Віктор Володимирович побажав випускникам самореалізації, енергійності, здоров’я, креативності, творчих експериментів, професійних успіхів, які неможливі без наполегливої роботи, а також – завжди пам’ятати своїх викладачів й однокурсників та дружну родину факультету журналістики.

Привітала магістрів із випуском і заступниця декана з навчальної роботи Наталя Тяпкіна. Вона зазначила, що роки навчання на факультеті журналістики ЗНУ – це чудова школа життя, роки становлення фахівця-професіонала, творчості і нових пошуків. Саме в університеті поєднується молода енергія і досвід. Зокрема, це свято – результат спільної самовідданої, професійної та двосторонньої праці викладачів і самих випускників. Наталія Тяпкіна подякувала випускникам за порядність, людяність і професіоналізм і висловила сподівання, що випускники в подальшому приєднаються до Асоціації випускників факультету і будуть ділитись з майбутніми студентами своїм професійним досвідом.

Великих досягнень та перемог на професійній ниві побажала випускникам і голова студентської ради факультету Мзія Харчілава. Із побажаннями успіхів у кар'єрному зростанні звернулися до випускників: завідувачка кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків з громадськістю Віта Березенко, завідувачка кафедри журналістики Людмила Чернявська. А також куратори випускних груп магістрів – доцент кафедри теорії комунікацій, реклами і зв’язків із громадськістю Христина Пирогова і доцент кафедри журналістики Алла Тернова. Вони висловили сподівання, що дипломовані випускники факультету пронесуть найкращі спогади про роки навчання крізь усе життя, не забудуть рідний факультет та будуть гордо нести звання випускників факультету журналістики Запорізького національного університету. Викладачі побажали всім дипломованим магістрам  професійних і особистих успіхів у дорослому житті, самореалізації у роботі та висловили впевненість, що отримані знання і навички принесуть їм користь.

Крім того, зі словами вдячності за підтримку, терпіння, індивідуальний підхід, цікаве і змістовне навчання, знання й отриманий досвід звернулись до викладачів самі випускники Анна Бедарева, Володимир Вороненко і старости Валерія Санатарчук, Дарія Пилявська, побажавши  їм наснаги і успіхів у педагогічній роботі.

Наприкінці заходу для учасників онлайн-заходу підготували відео зі спогадами – висловлювання студентів 1 курсу, які сьогодні є випускниками, про їхні очікування від навчання на факультеті, майбутню професійну самореалізацію та мрії про кар’єру.

Олена Переврзєва