Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускникам магістратури інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ вручили дипломи

16.01.2021 10:42 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут вручення дипломів магістратура

Із 13 по 15 січня випускники інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримали омріяні дипломи магістрів. Незважаючи на те, що цього року, в зв’язку з карантином, не було урочистих заходів, для кожного з випускників день отримання диплому став по-справжньому святковим. І не важливо, допоможе їм рівень магістра побудувати успішну кар’єру на підприємствах і установах України та світу чи стане наступним кроком у становленні колишнього студента як науковця, має значення тільки те, що для кожного з них починається нове успішне життя.

Цього року лави магістрів поповнили 342 випускники денної (158 осіб) та заочної (184 особи) форм навчання інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ, серед яких 75 магістрів, що отримали дипломи з відзнакою (46 випускників денної форма навчання та 29 – заочної).
Багато хто з цьогорічних випускників запам’ятався викладачам не лише сумлінним ставленням до навчання, а й першими успіхами у науковій галузі, активною участю в громадській діяльності, а також яскравими талантами, що підкорили серця студентів та співробітників інженерного навчально-наукового інституту.
Серед них – випускниця спеціальності «Металургія чорних металів», активний член та заступник голови студентського наукового товариства інституту Тетяна Щербина; магістр спеціальності «Інженерія програмного забезпечення», активний учасник заходів від Академії Cisco, переможець міжнародних студентських олімпіад з інформаційних технологій Кирило Антошин; випускник спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології», розробник прототипу робото-технічного комплексу, який сортує вироби за різними характеристиками, Костянтин Пономаренко. А ще – магістр спеціальності «Технології захисту навколишнього середовища», багаторазова переможниця студентських наукових конкурсів і олімпіад Євгенія Тарабан; випускниця спеціальності «Гідроенергетика», активістка, учасниця кейс-чемпіонату від Метінвест Тамара Гладишева; магістр спеціальності «Будівництво та цивільна інженерія», артист, громадський діяч, ініціатор багатьох яскравих заходів, що відбулися в інституті, незмінний учасник команди КВК Іван Гвоздок. А також – багато інших яскравих особистостей, талановитих науковців та тих, хто вже по праву вважаються справжніми професіоналами в обраній сфері.
Колектив ІННІ звертається до випускників магістратури із такими щирими словами привітання. Шановні випускники інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету! Вітаємо вас зі ступенем магістра та бажаємо, щоб отримані знання допомогли досягти справжнього успіху на професійній ниві. Зичимо, щоб у вашому житті все складалося саме так, як ви того бажаєте. Щастя вам, кохання та натхнення! Нехай роки, проведені в стінах інженерного навчально-наукового інституту, завжди будуть із вами як теплі і веселі спогади, а друзі, яких ви зустріли тут залишаться з вами на все життя. Ми пишаємося Вами, наші випускники!

Інженерний навчально-науковий інститут

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52840 and cach_timestamp>1614313546
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'