Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті менеджменту вручили дипломи випускникам-магістрам

На факультеті менеджменту вручили дипломи випускникам-магістрам

На факультеті менеджменту вручили дипломи випускникам-магістрам
19.01.2021 13:21 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту вручення дипломів магістратура

На факультеті менеджменту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулось вручення дипломів магістрів. Омріяні дипломи отримували випускники за освітніми програмами «Бізнес-адміністрування», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Менеджмент організацій і адміністрування», «Логістика».

Серед тих, хто завершив навчання в магістратурі, а це – 84 особи, як денної (31 особа), так і заочної (53 особи) форм навчання, чимало студентів-відмінників, які впродовж всього періоду навчання були сумлінними, активними, зацікавленими в отриманні знань. Так, дипломи з відзнакою на факультеті менеджменту отримали 10 студентів денної форми навчання й 32 магістри заочної форми навчання. Вітаємо майбутніх управлінців та їхніх викладачів з успішними захистами випускових магістерських робіт!

Навчання завершилося, але залишилися світлі спогади про насичені, цікаві і яскраві сторінки чудової книги під назвою «Студентське життя». Наприклад, магістр спеціальності «Менеджмент» кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Юрій Шепель вже мав вищу освіту, коли вступив до магістратури в ЗНУ. Обрати для продовження навчання саме цю кафедру Юрія підштовхнуло бажання реалізувати свій управлінський досвід, творчий хист менеджера й спортсмена, свої ідеї в спортивній галузі на більш високому рівні.

Як розповів завідувач кафедри бізнес-адміністрування та менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Дамір Бікулов, під час вступу до магістратури Юрій Шепель інтенсивно готувався до участі в конкурсі на посаду начальника Запорізького відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ. Така мета вимагала від Юрія професійних навиків і підходів в управлінні, організації спортивної, громадської діяльності тощо. Увесь арсенал отриманих під час навчання знань, технологій, навичок і вмінь наполегливий студент-магістр продемонстрував не тільки під час захисту, а й під час традиційної зустрічі зі спортивною спільнотою регіону в своїй «Концепції розвитку спортивної інфраструктури Запорізької області». Саме це й дозволило Юрію Олексійовичу досягти своєї мети й стати керівником Запорізького відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.

Отримуючи диплом магістра, Юрій Шепель висловив подяку керівництву та викладачам улюбленого вишу – Запорізького національного університету: «Було цікаво, пізнавальне й мобільно. Дякую за науку в цей нелегкий час та бажаю всім міцного здоров’я!».

За час навчання в пошуках вирішення дилеми: «Менеджмент – це наука чи мистецтво?», – наші студенти знаходять однозначну відповідь: «Менеджмент – це і наука, і мистецтво». Поєднуючи теорію з практикою, випускниця магістратури Аліна Гайдай обрала тему випускового дослідження - «Застосування інструментів системи просування послуг малого підприємства салон «Revive». Упродовж навчання в університеті Аліна започаткувала салон, який, завдяки запропонованим нею методам і підходам до управління, розвивався та став успішним підприємством. Тим самим вкотре довела правдивість англійського прислів’я: «the proof of the pudding is in the eating», а якщо українською – «усе перевіряється на практиці». Отже, державна комісія із задоволенням констатувала, що мета роботи – розробка практичних рекомендацій щодо вдосконалення процесів застосування інструментів системи просування послуг малого підприємства – повністю досягнуто, а отримані результати використовуються керівництвом салону «Revive» у практичній діяльності підприємства. 

Серед здобувачів кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики, які впродовж усіх років навчання мали вагомі досягнення в навчанні, науковій та громадській роботі, кого добре знають на кафедрах і на факультеті менеджменту, – Тимур Бірюков. Він увесь час вчився на «відмінно», брав участь у різноманітних наукових заходах, конференціях, був стипендіатом МК «Запоріжсталь». Два роки тому Тимур став переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт.

Як зазначила завідувач кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики Людмила Бухаріна, магістерська робота Тимура, присвячена логістичному менеджменту в галузі агробізнесу, «дуже цікава та релевантна для Запорізької області, відрізняється оригінальним творчим підходом, вагомими науковими пропозиціями, високим рівнем теоретичного обґрунтування і наявністю практичних рекомендацій». За результатами захисту Тимура Бірюкова рекомендовано до вступу до аспірантури, а оскільки Тимур бачить своє майбутнє в науці та на викладацькому поприщі, така рекомендація стала однією з бажаних нагород для магістра.

Випускниця магістратури Надія Жабицька сфокусувала свій дослідницький інтелект на вивченні проблем менеджменту, спираючись на власний практичний досвід роботи в запорізькій ІТ-компанії «GroupBWT». Надія впродовж багатьох років демонструвала високий рівень знань, що дозволило їй не тільки підготувати магістерську роботу «Flexibility in project management at the IT-company «GroupBWT» англійською мовою, але і захиститися англійською. «Це, – розповідає Людмила Михайлівна, – було дуже цікаво. Робота предметно орієнтована, і її проблематика має практичну цінність».

Колектив факультету менеджменту ЗНУ бажає випускникам-магістрам ефективно використовувати отримані за час навчання навички, знання і вміння, впевнено рухатися до намічених цілей і досягати нових вершин. Успіхів вам, шановні магістри, професійної реалізації, впевненості в собі й удачі!

 

Схожі новини