Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На математичному факультеті учасники засідання студентської наукової проблемної групи обговорили підготовку до педагогічної практики

На математичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває плідна студентська наукова робота. Зокрема, одразу після зимових канікул організовано пройшло засідання студентської наукової проблемної групи «Педагогічна студія підготовки вчителів інформатики» під головуванням її керівника – старшого викладача кафедри комп'ютерних наук Геннадія Циммермана.

На початку зустрічі її учасники обговорили актуальні питання підготовки до проходження педагогічної практики. Зокрема, викладач Геннадій Циммерман надав студентам кілька порад щодо того, як успішно підготуватись до здобуття необхідних для реалізації фахівцям практичних навичок.

Потім присутні на зустрічі згідно з планом діяльності групи розглянули кілька проблемних педагогічний ситуацій. Зокрема, студенти мали змогу потренувались у формулюванні гіпотез можливих досліджень.

Найбільше часу під час засідання здобувачі вищої освіти й викладач приділили обговорення змісту, структури та оформлення тез виступів студентів на наукових конференціях, що незабаром мають відбутися в Запорізькому національному університеті.

Геннадій Циммерман