Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники історичного факультету ЗНУ отримали дипломи магістрів

Випускники історичного факультету ЗНУ отримали дипломи магістрів

Випускники історичного факультету ЗНУ отримали дипломи магістрів
20.01.2021 11:45 Все Головні новини Факультети Історичний ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет вручення дипломів магістратура

Дев’ятнадцятого січня на історичному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам. Документи про здобуття вищої освіти отримали 30 магістрів денної та заочної форми навчання за спеціальностями «Історія та археологія» та «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Із них 9 отримали дипломи з відзнакою. Зважаючи на карантинні обмеження, захід проходив не в традиційній урочистій атмосфері в актовому залі 5 корпусу вишу, а в онлайн-форматі на платформі Google-meet.

Відкрив онлайн-зустріч із випускниками проректор з наукової та міжнародної роботи Геннадій Васильчук. Він наголосив, що могутня академічна родина ЗНУ випускає когорту амбітних професіоналів нової генерації у галузі історії, археології та міжнародних відносин, перед якими відкритий новий професійний шлях і які будуть нести нові знання й досвід. Проректор побажав випускникам самореалізації, енергійності, професійних успіхів, які не можливі без наполегливої роботи.

Привітав випускників і декан факультету Володимир Мільчев, який побажав магістрам досягти високого професійного рівня, реалізуватися у житті та закликав завжди пам’ятати своїх викладачів та рідний виш та з гордістю нести звання випускників історичного факультету. «Ми переконані, що ви досягнете гарних результатів у житті й отримаєте багато здобутків, а ми будемо й надалі вас підтримувати. Магістратура – це тільки початок вашого професійного шляху й дороговказ, який може стати новою сходинкою в кар’єрі та науковому житті, зокрема – в аспірантурі ЗНУ», – зазначив він.

Викладачі й завідувачі різних кафедр факультету, зокрема Ольга Маклюк та Ірина Кривко, також долучились до привітань і побажали випускникам творчого натхнення, щастя, здоров’я, здійснення мрій і життєвих планів. Вони побажали магістрам бути сміливими, впевненими у своїх силах і вчинках, мати власну мотивацію, завжди прагнути до самовдосконалення, реалізувати отримані вміння й навички, що створить основу для особистісного та професійного розвитку.

Своєю чергою, самі випускники висловили слова вдячності викладачам за плідні роки навчання, підтримку, поради, позитивні емоції і радісні моменти, практичний досвід і моральні настанови.

Наприкінці заходу на всіх учасників заходу була підготовлена відеопрезентація найщиріших і пам’ятних фото випускників, зроблених упродовж всього навчання.

 

Олена Переверзєва

 

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52895 and cach_timestamp>1614104537
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'