Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники філологічного факультету отримали дипломи магістрів

Випускники філологічного факультету отримали дипломи магістрів

Випускники філологічного факультету отримали дипломи магістрів
21.01.2021 10:19 Все Головні новини Факультети Філологічний ZNU Zaporizhzhia National University філологічний факультет вручення дипломів магістратура

Двадцятого січня на філологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів випускникам-магістрам спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» і «Філологія. Слов’янські мови та літератури (переклад включно)» освітньої програми «Російська мова та зарубіжна література. Друга мова». Усього цього дня дипломи отримали 21 випускник денної форми навчання та 55 випускників заочної форми навчання, із них 11 – дипломи з відзнакою.

Декан Тамара Хом’як побажала випускникам щастя в дорослому житті, професійної самореалізації, миру й любові. Також вона звернулась до випускників із проханням не забувати рідну «alma-mater» і філологічний факультет. Крім того, магістрів привітали завідувачка кафедри слов'янської філології, професор Ірина Павленко, доктор філологічних наук, професор, завідувачка кафедри української мови Раїса Христіанінова, завідувачка кафедри української літератури Наталія Горбач  та інші науково-педагогічні працівники факультету.

Зокрема, викладачі різних кафедр факультету щиро привітали винуватців свята із завершенням важливого етапу в їхньому житті й побажали в майбутньому успіхів і нових здобутків для висококваліфікованих фахівців, майстрів своєї справи і справжніх патріотів рідного краю.

Також науково-педагогічні працівники й керівництво філологічного факультету подякували випускникам за те, що впродовж навчання вони демонстрували активну життєву позицію й бажання отримати міцні знання. На їхню думку, це в подальшому допоможе цьогорічним випускникам стати справжніми фахівцями на обраній ниві й побудувати професійну кар’єру.

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52908 and cach_timestamp>1614607337
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'