Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ студенти вчились правильно писати цілі на 2021 рік

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ студенти вчились правильно писати цілі на 2021 рік

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ студенти вчились правильно писати цілі на 2021 рік
21.01.2021 10:56 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій онлайн-тренінг

Нещодавно практичний психолог Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Марина Желтова провели онлайн-тренінг «Мої цілі-2021».

Відомо, що написання цілей є ефективним засобом організації власного життя, адже людина на 80% складається з води і без цілей в житті – це вертикальна калюжа. На онлайн-тренінгу учасники ознайомилися з основними етапами, які допоможуть правильно формулювати цілі та досягати їх екологічним і психологічно безпечним шляхом.

Практична частина онлайн-тренінгу включала виконання арт-терапевтичної техніки «Ялинка бажань», яка передбачала малювання новорічного дерева, його аналіз та написання цілей на 2021 рік. Ізотерапія (терапія засобами образотворчого мистецтва) завжди дає дуже продуктивні результати роботи та допомагає учасникам тренінгу не тільки розкрити власний творчий потенціал, а й усвідомити власні бажання, зробити їх наочними.

Наприкінці онлайн-тренінгу кожен учасник мав чітке уявлення про ті цілі, яких прагне досягти в новому році. А ще, враховуючи гарні традиції майже кожного тренінгу онлайн-формату, учасники мали змогу попрацювати з метафоричними асоціативними картками, де знайшли власний ресурс і мотивацію для досягнення цілей.

Незважаючи на онлайн-формат тренінгу, він продемонстрував високу зацікавленість та активність учасників.

 

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52913 and cach_timestamp>1614607820
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'