Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для представників ЗНУ стартувала ініціатива IoT Step by Step 2021 від Cisco Networking Academy Ukraine

Для представників ЗНУ стартувала ініціатива IoT Step by Step 2021 від Cisco Networking Academy Ukraine

Для представників ЗНУ стартувала ініціатива IoT Step by Step 2021 від Cisco Networking Academy Ukraine
21.01.2021 12:54 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут Cisco Networking Academy Ukraine Ініціатива IoT Step by Step Інтернет річ

Спільнота мережних академій Cisco та провідні університети України, серед яких – і Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) оголошують про початок щорічної ініціативи від IoT Step by Step 2021 «Інтернет речей крок за кроком». Дізнатися більше можна за покликанням: http://bit.ly/IoT_StepByStep2021 До участі запрошуються вчителі шкіл, ліцеїв, гімназій, викладачі професійно-технічних навчальних закладів, технікумів та коледжів, і, звичайно, учні та студенти цих освітніх установ.

Метою заходу є сприяння розвитку STEM-освіти в Україні; поширення серед школярів, учнів професійно-технічних навчальних закладів, студентів коледжів сучасних уявлень про Інтернет речі та кар’єрні можливості в напрямку ІоТ; створення передумов для збільшення кількості школярів для участі в Хакатонах та WorldSkills Junior; виховання в учнів здатності до інноваційної діяльності тощо.

Головою організаційного комітету заходу є інструктор мережних академій Cisco, доцент кафедри програмного забезпечення автоматизованих систем інженерного навчально-наукового інституту ЗНУ Наталія Полякова. До оргкомітету увійшли: Cisco Networking Academy Ukraine; Запорізький національний університет; STEM-центр Сократ; Черкаський державний технічний університет; Національний університет «Львівська політехніка»; Державний університет «Житомирська політехніка»; Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»; Національний технічний університет «Дніпровська політехніка», Чернівецький національний університет; Донецький національний технічний університет.

Ініціатива проводиться за підтримки Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» та передбачає 4 Кроки від аматора до інноватора в ІоТ.

Крок 1. Учні разом з вчителями вивчають online-курс «Вступ до Інтернету речей», який розрахований на 20 годин. Всі матеріали (як українська, так і англійська версії) схвалений МОН України для викладання в середній та старшій школі.

Більш детальну інформацію про курс можна отримати на сторінці: https://www.netacad.com/ru/courses/iot/introduction-iot

Реєстрація триватиме до 15 березня 2021 р.

Призи 1-го Кроку ініціативи:

Учням – сертифікати та майстер-класи на обладнанні в університетах. Навчальним закладам – сертифікати та постери з тематики ІоТ. Активним вчителям – призи та запрошення до участі в Кроці 2 ініціативи.

Увага! Можна взяти участь лише в Кроці 1!

Проведення Кроку 2 заплановано на квітень-червень 2021 р. та передбачає підготовку вчителів до викладання курсу «Основи ІоТ: Connecting Things» на обладнанні; акредитацію для викладання курсу учням; відкриття Академії Cisco в освітньому закладі.

Для учасників висуваються такі вимоги: взяти участь у Кроці 1 з 10-ма або більшою кількістю учнів; наявність відкритої Академію Cisco в навчальному закладі; вчитель планує вчити за цим курсом учнів.

Крок 3 має бути проведено з вересня по жовтень 2021 року. Він передбачає вивчення учнями курсу Мережної академії Cisco «Основи ІоТ: Connecting Things» на обладнанні.

На цьому етапі оргкомітет надає додаткові матеріали, методичну та технічну підтримки, а також консультації щодо закупівлі обладнання. Планується проведення майстер-класів для учнів в університетах (за попередньою домовленістю залежно від епідемічної ситуації).

Вимоги. Вчитель успішно завершив Крок 2 та акредитований як інструктор з курсу «Основи ІоТ: Connecting Things».

І, нарешті, Крок 4 – це навчальні ІоТ Хакатони в університетах-організаторах. Проведення планується на листопад - грудень 2021 року.

Крок 4: Учні разом із тренером візьмуть участь у ІоТ хакатонах в університетах (у випадку погіршення епідемічної ситуації може проводитись online). Заняття відбудуться впродовж 3 днів у робочий час. Участь візьмуть команди у складі 3-7 учнів та тренера. Тренер має можливість запросити консультантів із числа викладачів-предметників. Менторами стануть інструктори та студенти Академій Cisco оргкомітету, а до складу журі ввійдуть представники ІТ-компаній.

Отримати більш детальну інформацію стосовно ініціативи IoT Step by Step, а також зареєструватися для участі можна за адресою: http://bit.ly/IoT_StepByStep2021

Ініціативна група в Facebook:

https://www.facebook.com/groups/189936915573315/

Приєднуйтеся!

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52919 and cach_timestamp>1614607505
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'