Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ запрошує викладачів і студентів завітати до театру

Профспілка ЗНУ запрошує викладачів і студентів завітати до театру

21.01.2021 14:29 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University первинна профспілкова організація культурне дозвілля театр

В очікуванні послаблення карантину співробітники первинної профспілкової організації Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) подбали про культурний відпочинок представників університетської спільноти. Членів профспілки вже 31 січня о 18:00 запрошують до Запорізького академічного музично-драматичного театру ім. В.Г. Марага на перегляд пікантної комедії на дві дії «Четверо в одній спальні».

Вистава поставлена за п`єсою Марка Камолетті «Ох, вже ця Анна!». Це – класична комедія положень відомого французького комедіографа, твори якого користуються неодмінним успіхом на багатьох сценах світу.

Незграбна і, на перший погляд, нерозумна служниця Анна випадково стає центром віртуозно закрученого сюжету. Подружня пара, користуючись нагодою, вирішила «освіжити» своє особисте життя й провести кілька днів разом із своїми коханцями. Певна річ, кожен – окремо, але ж у своєму сімейному гніздечку. Ось і опиняються тут усі четверо… водночас Отже, насувається сімейна катастрофа.

Але за справу береться зовсім не дурнувата, а вельми хитромудра Анна. Виявляючи чудеса винахідливості, вона щомиті «розрулює» загрозливі для усіх ситуації… до того ж, зовсім не безкорисливо. Ох, вже ця Анна!

Режисер-постановник вистави – Заслужений діяч мистецтв України Євген Головатюк. У головних ролях виступають провідні та молоді актори театру – народні артисти України Ніна Шинкарук та Оксана Туріянська, Заслужений артист України Євген Козьмик, Олександр Прокіп, Галина Капралова, а також випускники ЗНУ Поліна Чувашова, Анна Акішина та Сергій Собержанський.

Тривалість вистави 2 год. 30 хв. Перед початком перегляду можна буде насолодитися грою оркестру Запорізького академічного музично-драматичного театру ім. В. Г. Марага.

Вартість квитків: партер ряд 8, 9, 13 – 80,00 грн, балкон – 30  грн

За квитками звертайтеся до ППО ЗНУ: 4 корпус, каб. №№ 209, 212, 311; або за тел.: 228-75-27, 228-76-05, 067-810-82-48.

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52921 and cach_timestamp>1614608743
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'