Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ дипломи магістрів вручили випускникам факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму

У ЗНУ дипломи магістрів вручили випускникам факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму

У ЗНУ дипломи магістрів вручили випускникам факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму
21.01.2021 15:45 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму вручення дипломів магістратура

На факультеті фізичного виховання, здоров’я та туризму Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів випускникам магістратури. Їх отримали 214 випускників денної та заочної форм навчання освітніх програм: «Фізичне виховання», «Спорт», «Туризм», «Фізична терапія, ерготерапія».

18-19 січня 2021 р. випускники-магістри факультету, дотримуючись карантинних вимог, отримали свої дипломи. Завершення навчання в магістратурі для кожного з випускників – довгоочікувана подія. Особливо – для 20 зі 118 магістрів денної форми навчання та 12 із 96 магістрів заочної форми навчання, які отримали дипломи з відзнакою.

Попереду у всіх випускників факультету – шлях подальшого професійного зростання, адже саме вони формують спортивний імідж області та прославляють наш регіон і всю державу своїми досягненнями, домагаючись високих результатів на чемпіонатах світу, Європи та навіть на Олімпійських іграх.

Серед тих цьогорічних випускників, хто залишає найяскравіші спогади в серцях викладачів і адміністрації факультету, – студенти кафедри фізичного виховання Максим Бірюк, Тетяна Лущенко, Анастасія Манєвська, Тихон Сапун. Про своїх чудових вихованців Владислава Беспалька, Ігоря Дорошенка, Ігоря Правдивця, Дениса Холода з теплотою говорять на кафедрі спорту.

Частиною яскравої історії факультету стали магістри кафедри фізичної терапії, ерготерапії Олександра Матвієнко, Аліна Садова, Ольга Скуба, Юлія Токарєва. А викладачі кафедри туризму сподіваються, що зі своїми талановитими вихованцями, серед яких – Валерія Бутенко, Анастасія Іванова, Крістина Перелигіна, Вікторія Спудко, ще не раз відправляться в захоплюючу подорож, але вже як з колегами.

Адміністрація факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ, викладачі, співробітники кафедр бажають вчорашнім студентам успіхів в професійному й особистому житті і, безумовно, пам’ятати свою alma mater, рідний факультет, двері якого для них завжди відчинені. І звичайно ж, усіх магістрів запрошують до активної участі в діяльності Асоціації випускників ЗНУ, адже це зв'язок часів, збереження і передача кращих традицій університету майбутнім поколінням студентів.

 

Схожі новини