Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, генеральний менеджер ТОВ «Ремпромбуд-3» Олександр Комісаренко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, генеральний менеджер ТОВ «Ремпромбуд-3» Олександр Комісаренко

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, генеральний менеджер ТОВ «Ремпромбуд-3» Олександр Комісаренко
22.01.2021 09:07 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем факультету менеджменту за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», генеральним менеджером ремонтно-будівельної компанії ТОВ «Ремпромбуд-3» Олександром Комісаренком. В інтерв’ю він поділився своїм розумінням професії, життєвим досвідом і дав корисні поради.

- Пане Олександре, що Вам запам’яталось найбільше за роки навчання на факультеті менеджменту ЗНУ?

- У мене залишились гарні спогади про факультет, викладачів, студентське життя. Адже це був час нових знайомств, спілкування, здобуття життєвого досвіду.

- Чому обрали для навчання саме цей факультет?

- Я вступив на факультет менеджменту тому, що ця галузь для мене була цікавою і тому, що мав до цього схильність. Практику я проходив за спеціальністю «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності»,  сьогодні працюю в галузі менеджменту, але за іншим напрямом.

- Які отримані знання стали для Вас найціннішими?

- Навчання в університеті дає досвід подолання нових викликів, труднощів. Я також навчився робити те, що не подобається, і доводити це до кінця.

- Як знаходити баланс між навчанням і роботою?

- Робити й те, й інше вчасно, структурувати час для виконання завдань. Коли займаєшся тим, що тобі подобається, то завжди знайдеться час і для роботи,  і  для навчання, а баланс у кожного свій.

- Розкажіть про себе: у якій галузі Ви на сьогодні працюєте, чим займаєтесь?

- Після завершення навчання в університеті я майже одразу працевлаштувався в ТОВ «Ремпромбуд-3», яке займається ремонтно-будівельними роботами. Переважно ми працюємо на «Запоріжсталі», ремонтуємо доменні печі. Я тривалий час уже працюю в цій організації й сьогодні є її генеральним менеджером. В мої обов'язки входить оформлення договорів, пропусків, підписання актів виконаних робіт на заводі та робота із загальною документацією. Паралельно я веду діяльність у напрямку фінансового консалтингу (займаюся супроводом клієнтів, які планують вивести капітал за межі країни й хочуть інвестувати в цінні папери, купуючи активи в різних країнах світу).

- Що саме Ви цінуєте у своїй професії найбільше?

- Я роблю те, що мені подобається.

- Які знання й навички необхідні для того, щоб бути успішним у професії?

- Для успіху в будь-якій діяльності необхідно любити те, що ти робиш, вміти брати відповідальність за свої дії і займатися саморозвитком, працювати більше, ніж всі інші, і вміти працювати з великим обсягом інформації.

- Як Ви розставляєте пріоритети в роботі ?

- Спочатку роблю те, що більш важливо для мене, а потім – менш важливі справи.

- Що Вас надихає у роботі та якими здобутками Ви пишаєтесь?

- Мене надихають моя мотивація та життєві цілі й завдання. Я займаюсь улюбленою справою. Адже поки що я а повну не реалізувався в житті і не дійшов до того рівня, до якого прагну.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема факультету менеджменту?

- Пройти стажування за фахом, якщо це ваш напрям, тоді вибрати великі ТОП-3 компанії і влаштуватися на роботу в одну з них для значного кар'єрного росту.

 

Бліц-опитування:

- Свій перший професійний досвід я здобув…

- …у компанії «Ремпромбуд-3».

- Ваш ранок починається з…

- Як у всіх, о 9.00 на роботі.

- Якби Ви не вступили на цей факультет, яку ще спеціальність хотіли б опанувати?

- Фінанси і кредит.

- Три головні якості характеру, необхідні для роботи у Вашій професії?

- Вміти працювати з великим об'ємом інформації, вміти брати відповідальність за свої дії, працювати більше ніж всі інші.

- Рецепт ідеального робочого дня?

- Зробити більше, ніж ти запланував.

- Бути професіоналом своєї справи – це ….

- …перш за все, вміння розбиратися в тому, що ти робиш, і бути професійним фахівцем.

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52932 and cach_timestamp>1614607420
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'