Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для абітурієнтів ЗНУ провели онлайн-зустріч із деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць

22.01.2021 12:53 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна зустріч з абітурієнтами вступ-2021

Двадцять першого січня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) для майбутніх абітурієнтів організували онлайн-зустріч на платформі Zoom із деканом факультету Тетяною Коломоєць. У заході також взяли участь начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів, заступник декана з профорієнтаційної роботи Михайло Ларкін, заступник декана з наукової роботи Ія Пелех та інші представники ЗНУ.

Під час заходу вступники дізнались про переваги навчання на одному з базових факультетів університету, отримали інформацію щодо необхідних сертифікатів, вибору дисциплін для складання ЗНО і вступу-2021 на освітні програми «Право» (бакалаврат і магістратура) та «Правоохоронна діяльність» (магістратура), що відповідають усім європейським стандартам, забезпечують висококласну освіту та успішне подальше працевлаштування.

Як зазначила Тетяна Олександрівна у зверненні до старшокласників, факультет готує фахівців із права та з правоохоронної діяльності, затребуваних в різних куточках України.

Декан надала інформацію про факультет, а також розповіла про специфіку освітніх програм факультету, про практично орієнтоване навчання на заняттях, на практиці в юридичній клініці, на базі судових органів і прокуратури, про співпрацю із суддями Конституційного суду і можливість зарекомендувати себе як професіональних юристів не тільки на території Запоріжжя, але і в межах України.

Зокрема, вона розповіла про те, в яких галузях можуть себе реалізувати випускники, як здобути кар’єрне зростання в цій галузі. Наголосила Тетяна Коломоєць і на важливості фаху юриста та знань з права для надання кваліфікованої юридичної допомоги. До онлайн-зустрічей також долучились завідувачі різних кафедр факультету й активісти студентської ради факультету. Представники  факультету та університету розповіли про те, як відбувається освітній процес, які дисципліни і напрямки права вивчають студенти,  про можливості кафедр у підготовці правників і юристів, про перспективи подальшого працевлаштування за фахом. Абітурієнтам також нагадали про необхідні сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, з історії України, а третій на вибір – із математики або іноземної мови, про прохідний бал, який має бути не менше ніж 140 балів. Представники факультету висловили сподівання побачити учнів у майбутньому як студентів цього факультету.

Крім того, з абітурієнтами поспілкувалася начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів. Вона розповіла про особливості цьогорічної вступної кампанії, сертифікати ЗНО, потрібні для вступу на певну спеціальність, терміни проведення основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання тощо. Крім того, Галина Володимирівна наголосила, що старшокласники ще можуть скористатися можливістю та приєднатися до чотиримісячних курсів із підготовки до складання ЗНО, аби отримати якісні знання, успішно подолати етапи вступної кампанії та стати студентами омріяного вишу.

Під час онлайн-зустрічі абітурієнти мали змогу отримати вичерпну інформацію щодо якості освіти, навчальних дисциплін на різних освітніх програмах, практичного навчання, фахових компетентностей. Їм розповіли про можливості вивчати іноземні мови, стажуватись і навчатись за програмами академічної мобільності, займатися науковою діяльністю тощо. Також отримали вичерпні відповіді на свої запитання.