Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники-магістри факультету соціології та управління ЗНУ отримали дипломи про здобуття вищої освіти

22.01.2021 13:26 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління вручння дипломів магістратура

Нещодавно на факультеті соціології та управління Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося вручення дипломів випускникам магістратури. Усього 106 магістрів денної і заочної форми навчання отримали дипломи магістрів за спеціальностями: «Публічне управління та адміністрування», «Політологія», «Соціологія», «Філософія», «Соціальна робота», з них 36 – отримали дипломи з відзнакою.

У зв’язку з карантинними обмеженнями, на факультеті не проводились урочисті заходи з врученням дипломів, тому впродовж кількох днів – із 19 по 21 січня – випускники магістратури факультету соціології та управління мали змогу отримати свої дипломи в деканаті факультету, дотримуючись всіх протиепідемічних заходів. У ці дні викладачі факультету бажали їм успіхів у житті та кар’єрного зростання молодим фахівцям, які мають віднайти себе у професії. Науково-педагогічні працівники факультету переконані, що цьогорічні випускники зможуть і далі гідно презентувати наукову школу одного з найкращих вишів країни, а отримані знання, затребувані в різних галузях діяльності, допоможуть їм у цьому.

Треба відзначити, що факультет підготував за роки свого існування тисячі випускників у різних галузях соціологічної, філософської та політологічної науки, якими пишаються їхні старші колеги, адже весь час отримують від роботодавців схвальні відгуки про роботу підготовлених у ЗНУ фахівців.

Декан ФСУ Тетяна Бірюкова побажала випускникам творчого натхнення, щастя, здоров’я, наполегливості та успіхів у всіх добрих починаннях, самореалізації, здійснення мрій і життєвих планів, завжди залишатися впевненими у власних силах та знаннях, не забувати рідний факультет і одногрупників та з гордістю нести звання його випускників. Магістрів запросили долучитися до дружної факультетської спільноти випускників, приходити на консультації до колишніх викладачів, які повсякчас готові допомогти своїм вихованцям у їх діяльності. Крім того, магістри можуть продовжити кар’єру науковця, вступивши до аспірантури ЗНУ.

Натомість і самі випускники висловили слова щирої вдячності викладачам, які повсякчас підтримували їх на шляху до обраної професії. Вони подякували за те, що викладачі доклали багато зусиль для того, щоб надати ґрунтовні знання, які стануть підґрунтям для успішної кар’єри молодих фахівців. Крім того, для випускників були підготовлені відеопривітання від викладачів на youtube-каналі факультету.