Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає заслуженого тренера України, доцента Вікторію Бабій із ювілеєм!

22.01.2021 13:35 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультету фізичного виховання здоров'я та туризму ювілей привітання

Двадцять другого січня відзначає свій ювілей заслужений тренер України, доцент кафедри фізичного виховання факультету фізичного виховання, здоров'я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Вікторії Бабій. Уже понад чверть століття вона спрямовує свої зусилля та свою творчу тренерську й педагогічну діяльність на розвиток університету, здійснюючи підготовку спортсменів, тренерів, сприяючи прищепленню здорового способу життя студентської молоді.

Вікторія Бабій – майстер спорту міжнародного класу з легкої атлетики, багаторазова чемпіонка України, чемпіонатів Європи та світу. До речі, шановна іменинниця –  випускниця нашого університету, у 1992 році вона здобула тут фах викладача фізичної культури, тренера з легкої атлетики. Постійно підвищуючи свою кваліфікацію, вона також здобула кваліфікацію магістра фізичного виховання і спорту (спеціалізація: організація  управління фізичною культурою та спортом) на базі Запорізького інституту ім. гетьмана Петра Сагайдачного Міжрегіональної Академії управління персоналом (2006). Свій фаховий досвід пані Вікторія здобувала, працюючи вже під час навчання спортсменом-інструктором, інструктором-методистом у спортивних товариствах, СДЮШОР, потім – в обласному комітеті з фізичної культури і спорту.

Вікторія Григорівна з 1995 року, працюючи на кафедрі фізичного виховання ЗНУ, пройшла  шлях від викладача, старшого викладача, до доцента кафедри. Після успішного захисту кандидатської дисертації, їй присудили науковий ступінь кандидата наук з фізичного виховання та спорту (2012), а в 2014 році – присвоїли звання заслуженого тренера України (за підготовку золотої призерки II юнацьких Олімпійських ігор 2014 року Єлизавети Бабій).

Вікторія Григорівна вже багато років проводить практичні заняття зі студентами різних факультетів ЗНУ, здійснює громадську та виховну роботу, популяризуючи здоровий спосіб життя та користь спортивних занять. Окрім цього, працює зі студентами спеціальних медичних груп, бере активну участь у роботі спортивних секцій та підготовки факультетських команд до змагань щорічної студентської спартакіади, яку проводить СОК ЗНУ.

Серед її наукового доробку – численні публікації у фахових виданнях з актуальних тем у галузі спорту, таких як дослідження спеціальної підготовки легкоатлетів, оздоровчі тренування та спортивна підготовка студентів ЗВО, дослідження позитивного впливу спортивних навантажень (теніс, аеробіка) на розвиток серцево-судинної системи та адаптивних можливостей організму молоді, зокрема школярів, а також інша методична література.

Завжди у гарній спортивній формі, активна та ініціативна викладачка Вікторія Бабій є взірцем для наслідування. Вона користується неабиякою повагою серед колег і студентів, які цінують її досвід і численні досягнення.

У цей святковий для шановної ювілярки день колектив ЗНУ і, зокрема, факультет фізичного виховання, здоров'я та туризму щиросердно вітає Вікторію Григорівну! Їй бажають міцного здоров’я, сил, наснаги, нових здобутків і перемог на обраній ниві.

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52940 and cach_timestamp>1614606644
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'