Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, керівник і засновник агентства інтернет-маркетингу «NETROCKET» Данило Драмшев

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, керівник і засновник агентства інтернет-маркетингу «NETROCKET» Данило Драмшев

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець факультету менеджменту, керівник і засновник агентства інтернет-маркетингу «NETROCKET» Данило Драмшев
25.01.2021 15:01 Все Головні новини Факультети Менеджменту Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація масштабного профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з випускником факультету менеджменту 2006 року за спеціальністю «Менеджмент організацій», керівником і засновником агентства інтернет-маркетинга «NETROCKET» Данилом Драмшевим.


NETROCKET:
https://netrocket.com.ua/
Під час розмови з кореспондентом він поділився своїм розумінням професії, життєвим досвідом і дав корисні поради.

- Пане Даниле, чому Ви колись обрали для навчання саме ЗНУ й факультет менеджменту?

- Я вступав одразу до різних запорізьких вишів: до ЗНУ, до ЗНТУ (зараз НУ «Запорізька політехніка»), до ЗДІА (зараз – ІННІ ЗНУ). Але обрав ЗНУ, вступив на бюджет. Із факультетом менеджменту визначився, бо завжди мріяв навчатись за цим напрямом із економічним нахилом. Адже до цього навчався в ліцеї «Логос» у спеціалізованому класі за напрямом «економіка».

- Який Ваш найкращий спогад про студентські роки?

- Яскраві спогади про студентські роки у мене залишились, зокрема від першої  поїздки на базу відпочинку ЗНУ «Славутич» у Кирилівці. Було круто. Загалом, було дуже багато цікавих моментів під час навчання, навіть на заняттях. Також я згадую викладачів-практиків, які викладали у нас фахові дисципліни, зокрема «Фінанси», і розповідали про практичне застосування економічних знань.

- Які знання й професійні навички, здобуті під час навчання, знадобились у подальшому професійному житті?

- Найголовнішими цінними  навичками, здобутими під час навчання, в професійному і особистісному плані стало вміння спілкуватися з людьми, загалом комунікувати, вміння знаходити різні варіанти виходу зі складних ситуацій, зокрема під час складання іспитів. Подолати бюрократичні недоліки системи також треба вміти, щоб досягти вершин. Тому саме той, кому вдалось подолати ці бар’єри, може отримати навичку долати всі перепони та складні моменти життя. 

- Розкажіть про себе: в якій галузі на сьогодні працюєте, чим займаєтесь?

- Я – керівник і засновник агенції «NETROCKET» з інтернет-просування. Ми займаємось різними бізнес-проєктами, допомагаємо в пошуці клієнтів в інтернет-мережі. Наша компанія входить до топ-10 агенцій в Україні, працює на українському ринку та за кордоном, переважно це – США, Європа, Канада, у всіх англомовних країнах. Цього року з’явилися клієнти з Австралії, Китаю, Японії, Сінгапуру. Особливістю діяльності агенції є те, що ми зробили фокус на вузькій спеціалізації, – це SEO-оптимізація та просування сайтів і реклама в інтернеті (Google, Facebook, Instagram, Youtube).

- Чому Ви вирішили пов’язати своє життя саме з цією професією?

- Під час навчання в університеті й після цього я завжди був пов’язаний у діяльності з маркетингом і далі це трансформував в інтернет-маркетинг та інтернет-просування. Я, насправді, просував власний проєкт і з часом сформував команду й експертизу, з допомогою якої можна було надавати послуги клієнтам. Таким чином з’явився клієнтський напрям і команда «Netrocket».

- Що Вас надихає і мотивує працювати? Які Ваші професійні пріоритети?

- Мене мотивує кожен новий день, коли я вранці відкриваю очі. Мене мотивує те, що ми робимо з командою. У нас – молода, цікава, креативна, крута, професійна та активна команда однодумців. Тому мене мотивує така робота, співпраця з клієнтами, застосування нових підходів. Це дуже цікаво, незважаючи на те, що буває складно. Галузь маркетингу мотивує надавати й отримувати результати в інтернеті. Моїми професійними пріоритетами є обов'язковість, чіткість, виконання роботи завжди більше і краще, ніж ти можеш, хочеш або від тебе очікують чи вимагають, робити більше і крутіше ніж учора.

- Що саме Ви цінуєте у своїй професії найбільше?

- Найбільше у своїй роботі я ціную спілкування й комунікацію з людьми, можливість особистого та професійного розвитку. Я ціную людей, які працюють у моїй команді, та людей, з якими ми працюємо. Тому найголовнішою цінністю нашої команди є не технології та експертизи, а саме люди, з якими приємно працювати.

- Що допомогло Вам бути успішним у професії, які знання і навички необхідно для цього здобути?

- Найперше, це – активність і проактивність, які є одними з необхідних навичок успішної людини. Необхідно не сидіти на місці, а за можливості активно працювати в тому напрямку, де ви бачите перспективи для себе. Також я рекомендую почитати книгу Стівена Кові «Сім навичок високоефективних людей» – це дуже корисна книга для формування навичок успішної людини. Цікавими та корисними є відео про те, як я заробив свій перший мільйон і як його втратив:

https://www.youtube.com/watch?v=2fQtYfAlpP4

А також – відео про те, як ми працювали в2020 році:

https://www.youtube.com/watch?v=bzAMxhRUD7w&t=5s

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

- Найближчим часом я вбачаю своє професійне майбутнє в розвитку компанії для її виходу  на новий рівень. Ми зараз активно виходимо на західний ринок, і я хочу, аби там ми продавали наші послуги як серйозне агентство на рівні західних компаній. Це зробити важко, але цікаво. Для цього потрібно переформатувати компанію, команду, внутрішні процеси й вийти на новий рівень. Це і є професійний амбіційний ривок, який я хочу поступово, але активно здійснити в найближчі кілька років. Щодо мрій: мені важко розібратись в тому, що таке мрія, що таке мета і що таке планка. Мрії, які в мене є сьогодні, – досить здійсненні та чекають своєї реалізації. Як говорить наш земляк Євген Черняк, мрія повинна залишатись недосяжною. Моя мрія – прожити більше 100 років і побачити якомога більше змін у нашому динамічному світі, бо життя дуже цікаве. При цьому важливо прожити найдовше в гарному фізичному стані. Можливо, це й буде моєю недосяжною мрією.

- Що Ви порадите молоді для здобуття практичних навичок під час навчання на факультеті менеджменту?

- Студентам можу порадити вчити англійську, німецьку мову, будь-які інші іноземні мови. Можливо, через 10 років це стане не дуже потрібно, але для загального розвитку це дуже важливо. Також раджу багато комунікувати, вчитись виступати публічно без додаткової допомоги, висловлювати свою точку зору, вчитись дискутувати з людьми, знаходити аргументи. Це – дуже важливі навички, яким необхідно навчитись. Прочитайте казку про втрачений час і використайте максимально ефективно ці 5 років навчання для того, щоб закласти базу для вашого подальшого просування. Це – дуже важливий час для отримання базових знань для кращого життєвого старту.

При цьому це не відміняє активного студентського життя і вечірок. Рекомендую переїжджати до Києва, кудись далі, постійно рухатись, бути проактивними, читати книжки, дивитись цікаві підкасти, не витрачати часу на соцмережі та всілякі дурниці, далі здобувати освіту, поки ви ще молоді. Адже велике місто дає більше можливостей, енергії. Будьте кращі, повний вперед, летимо далі!

Більше про Данила Драмшева можна дізнатись у соцмережах за покликаннями:

https://www.facebook.com/dramshev

https://www.instagram.com/dramshev/

 

Олена Переверзєва

 

 

 

 

 

Схожі новини