Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Старшокласники Атманайської школи Якимівського району дізналися про умови вступу на юридичний факультет ЗНУ

25.01.2021 15:05 Все Головні новини Факультети Юридичний ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Доцент кафедри цивільного права юридичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), к.ю.н. Дмитро Луц провів зустріч з учнями Атманайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Кирилівської селищної ради Якимівського району Запорізької області. На дотримання протиепідемічних заходів зустріч відбувалася в форматі конференції в системі ZOOM.

Під час спілкування учні отримали інформацію про Запорізький національний університет та про особливості вступної компанії. Також учасники конференції обговорили права учнів і правові аспекти працевлаштування. Після завершення обговорення учні мали можливість поставити запитання, на які отримали відповіді. Варто відзначити активність учасників та їхнє бажання отримувати нові знання та підвищувати рівень правової культури.

Після завершення конференції Дмитро Луц подякував вчительці Атманайської ЗОШ Галині Карабут й учням цього закладу освіти. Також учасники заходи домовилися, що учні оберуть цікаві для них питання, які будуть більш детально обговорені під час наступних конференцій.