Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Колектив ЗНУ вітає із 50-річчям професора кафедри управління персоналом і маркетингу Ігоря Грозного!

Колектив ЗНУ вітає із 50-річчям професора кафедри управління персоналом і маркетингу Ігоря Грозного!

Колектив ЗНУ вітає із 50-річчям професора кафедри управління персоналом і маркетингу Ігоря Грозного!
25.01.2021 16:03 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет ювілей привітання

Цими днями відсвяткував свій ювілей доктор економічних наук, професор кафедри управління персоналом і маркетингу Ігор Грозний. У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) він працює не так давно, але вже багато років є неодмінним учасником заходів, спрямованих на розвиток і зростання його економічного факультету. Серед іншого, він входить до складу спеціалізованої вченої ради Д 17.051.08 «Економічні науки», ділиться з колегами своїми напрацюваннями та багаторічним досвідом, бере активну участь у підготовці кваліфікованих молодих фахівців галузі економіки.

 Ігор Сергійович – відомий в Україні економіст, фахівець із питань управління економічним розвитком. У 1996 році він закінчив Донецький державний університет і здобув спеціальність «Управління матеріальними ресурсами». Успішно захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.02.02 «Економіка й управління науково-технічним прогресом» на тему «Організаційно-економічний механізм використання венчурного капіталу в інноваційній діяльності підприємств». У 2015 році здійснив захист докторської дисертації з теми «Управління якістю розвитку промислових підприємств» за спеціальністю 08.00.04 «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)», а ще через рік йому присвоїли вчене звання професора.

За плечами Ігоря Грозного – багаторічний досвід наукової, викладацької та управлінської роботи, який він здобув під час роботи на підприємствах та в закладах вищої освіти, науково-дослідних установах. Зокрема, працював на посадах голови відділу стратегій глобальних адаптацій Київського відділення Українського інституту стратегій глобального розвитку і адаптації, директора науково-дослідного центру інформаційних технологій Інституту економіки промисловості НАН України, завідувача кафедри менеджменту та маркетингу Європейського університету (м. Київ) тощо.

Із 2019 року шановний Ігор Сергійович приєднався до колективу економічного факультету ЗНУ та вже другий рік поспіль здійснює підготовку молодих економістів для потреб Запорізького регіону та країни загалом.

Він – автор понад 150 наукових робіт, серед яких – монографії та статті в міжнародних наукометричних базах, із напрямів управління якістю розвитку, управління розвитком підприємств, прогнозування та управління адаптивним розвитком. Одним із основних завдань економіки України, на його думку, є розробка економіко-математичної моделі диверсифікації зовнішньоекономічної взаємодії. Ігор Грозний наголошує, що Україні необхідно формувати нову постконфліктну багатовекторну модель економічного розвитку держави.

Увесь університетський колектив щиросердно вітає шановного ювіляра із його 50-річчям! Колеги, друзі й вихованці йому зичать міцного здоров’я, особистого щастя й наснаги, аби здійснити плани та мрії, продовжити сприяти розвитку економічної галузі України!

 

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52973 and cach_timestamp>1614650193
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'