Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запрошуємо студентів до участі у вебінарі «Тайм-менеджмент» від ПАТ «Запоріжсталь»

Шановні студенти інженерного навчально-наукового інституту та математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) нагадуємо, що 27 січня з 13.00 до 15.30 відбудеться вебінар «Тайм-менеджмент», який проводить для вас ПАТ «Запоріжсталь».

Бізнес-тренер вебінару – Катерина Васильєва.

Щоб стати учасниками заходу, вам необхідно зареєструватися на сторінці: https://forms.gle/PY9z2tMrF8Q7PviU6 не пізніше ніж 26 січня о 12.00.

Напередодні заходу всі учасники отримають покликання, за яким і відбудеться вебінар.

Увага! Якщо осіб, зареєстрованих до участі в вебінарі, виявиться 60 і більше, то реєстрація може бути припинена заздалегідь!

Шановні студенти! Скористуйтеся можливістю підвищити свій професійний рівень під час вебінару організованому для вас ПАТ «Запоріжсталь»!

Реєструйтеся до участі завчасно!

Інженерний навчально-науковий інститут

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52974 and cach_timestamp>1614653407
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'