Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відновлюється робота спортивних секцій для викладачів і студентів

У ЗНУ відновлюється робота спортивних секцій для викладачів і студентів

У ЗНУ відновлюється робота спортивних секцій для викладачів і студентів
25.01.2021 16:45 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс спорт секції

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) дбають про здоров’я викладачів, співробітників і студентів. Зокрема, в університеті створюють всі необхідні умови для спортивних занять на базі спортивно-оздоровчого комплексу. На сьогодні, після послаблення карантинних обмежень, в СОК поновлюються заняття груп спортивного удосконалення для викладачів і співробітників, а також – спортивні секції, що орендують зали спорткомплексу.

Як зазначив заступник директора спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Олександр Петренко, на сьогодні вже затверджений розклад груп спортивного удосконалення та груп «Здоров’я» викладачів і співробітників ЗНУ у СК ЗНУ на IІ семестр 2020 – 2021 н. р. Представники колективу ЗНУ, які прагнуть покращити чи підтримати свою спортивну форму й дбають про своє здоров’я, можуть завітати, згідно з розкладом, на заняття з баскетболу, атлетичної гімнастики, аеробіки (жінки), футзалу (чоловіки) та на заняття з йоги у вечірній час. Заняття груп проводять викладачі кафедри фізичного виховання.

Крім того, зараз створюють розклад спортивних груп для студентів, який має бути узгоджений із розкладом навчання в ІІ семестрі. На цьому тижні стане відомо час проведення спортивних занять для студентів.

У фітнес-залі, тренажерному й гімнастичному залі також проходитимуть заняття спортивних секцій, які орендують приміщення в спортивно-оздоровчому комплексі.

На сьогодні тривають ремонтні роботи в спортивному залі навчальному корпусі № 2. Незабаром, після їхнього завершення, там відновляться спортивні заняття секцій. А вже зараз студентська волейбольна команда (чоловіча) проводитиме заняття в спортивно-оздоровчому комплексі.

Нижче розміщені розклади спортивних занять, які проходять у СОК ЗНУ.

ftnes-zal_2020-2021.doc

g__mnastichnij_zal_2020-2021.doc

g__mnastichnij_zal_2020-2021.docrozklad_zanyat___grup_zdorovya_dlya_vikladach__v.doc

trenazhernij_zal_2020-2021.doc

 

 

 

 

 

Схожі новини

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52975 and cach_timestamp>1614552289
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'