Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ТОВ «Метінвест Холдинг» запрошує студентів до участі в новому кейс-чемпіонаті

ТОВ «Метінвест Холдинг» запрошує студентів до участі в новому кейс-чемпіонаті

ТОВ «Метінвест Холдинг» запрошує студентів до участі в новому кейс-чемпіонаті
26.01.2021 15:33 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут Запорізький металургійний фаховий коледж Метінвест Холдинг кейс-чемпіонат

Незабаром у п’яти містах України: Запоріжжі, Маріуполі, Авдіївці, Кривому Розі та Кам'янському – стартує новий Студентський кейс-чемпіонат від «Метінвест Холдингу». Учасниками заходу можуть стати хлопці та дівчата, які навчаються в університетах, технікумах чи коледжах. Тож, якщо ви мрієте про успішну кар’єру, полюбляєте цікаві завдання та готові продемонструвати свій креатив, тоді цей чемпіонат саме для вас, шановні студенти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University)!

Ставши учасниками кейс-чемпіонату від «Метінвест Холдингу», ви зможете відвідувати тренінги, лекції та вебінари; виконувати цікаві завдання; користуватися чисельною базою корисних практичних кейсів. На вас чекають професійні поради і рекомендації; індивідуальні екскурсії на підприємства; підтримка менторів та безцінний досвід кращих фахівців! А також цікаві знайомства, яскраві враження та чудовий настрій!

Після завершення чемпіонату кращі учасники отримають запрошення на роботу і стануть членами великої команди «Метінвест Холдингу».

Випробуйте себе в найцікавіших змаганнях 2021 р. і отримайте за це грошовий приз від Метінвесту! За I місце – 30000 грн , за II – 20000 грн , за III – 10000 грн, команди-фіналісти – по 5000 грн.

Не втратьте свій шанс на перемогу! Реєструйтеся просто зараз за адресою: https://mstudentchamp.com

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини