Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, діловод відділу Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Катерина Гетьман (Волкова)

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, діловод відділу Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Катерина Гетьман (Волкова)

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, діловод відділу Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Катерина Гетьман (Волкова)
26.01.2021 16:03 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішна реалізації профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамкахпропонуємо вашій увазі інтерв’ю  з випускницею спеціальності економіка освітньої програми управління персоналом та економіка праці, діловодом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Катериною Гетьман (зараз Волковою).

- Розкажіть, будь ласка, пані Катерино, чому для здобуття вищої освіти Ви свого часу обрали саме ЗНУ? У якому році закінчили навчання?

- Я вступила в ЗНУ до магістратури у 2017 році. До цього навчалася в Державному університеті телекомунікацій на соціолога. Обрала ЗНУ, тому що на момент отримання диплому соціолога я зрозуміла, що для мене цього замало. Я прагнула здобути ще одну професійну кваліфікацію, а саме – економіст, фахівець з управління персоналом і економіка праці. На мою думку, здобуті мною спеціальності, доповнюють одна одну, і допомагають в моєму житті досягати поставлених перед собою цілей та успішно підійматися по кар’єрних сходах.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Як тільки я вступила до університету,  я дуже переймалась тим, що не знайду спільну мову з одногрупниками та викладачами. Адже всі вони вже були знайомі між собою, дехто з одногрупників уже товаришували, але дуже швидко мої побоювання розвіялись.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- Викладачі були дуже людяні, завжди ішли на контакт, прагнули допомагати. Незважаючи на те, що до того, як я вступила в ЗНУ, я навчалась в зовсім іншому університеті й на зовсім іншій спеціальності, завдяки викладачам та їхнім професійним навичкам, я успішно навчалась і здобула омріяний диплом. Велика подяка від мене всім викладачам економічного факультету Запорізького національного університету.

- Чим Ви зараз займаєтесь, у якій галузі працюєте та як обрали професію?

- Зараз я працюю в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області діловодом. Обрала саме цю професію, тому що мені подобається спілкуватись із людьми, допомагати їм у вирішенні тих чи тих питань. На мені – дуже велика відповідальність, але, завдяки здобутим знанням в ЗНУ, я з легкістю знаходжу вихід у різних ситуаціях. Робота з людьми завжди нелегка, але в Запорізькому національному університеті нас, як професіоналів з управління персоналом, дуже гарно підготовлювали до різних перешкод, які можуть виникнути на нашому професійному шляху.

- Чи стали в пригоді знання, набуті в університеті?

- Так, дуже багато знань, які надав мені університет, я використовую в своїй роботі. Мої вміння та навички – це заслуга викладачів та університету безпосередньо.

- Які риси вдачі мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Справедливість, людяність, компетентність, багатофункціональність, активність та інтелектуальність.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- Насамперед, я роблю все для того, щоб на роботі мною пишалися як фахівцем. Я не ставлю перед собою мети якнайшвидше, будь-якими засобами, в найкоротші терміни, бути зверху кар’єрних сходинок, але я чітко знаю, що попереду на мене чекає успіх саме в моїй організації.

- Вас можна назвати реалізованою людиною? У чому ще Ви хотiли б реалiзуватися?

- Я не можу назвати себе реалізованою людиною, оскільки в моєму житті ще багато нереалізованих планів. Я чітко знаю «чого» і «коли» я хочу. На даному етапі свого життя, я хочу «впевнено стояти на ногах» і нарешті реалізуватись як мама.

- Уявіть, що Вам уже 100 років, що б Ви розповіли правнукам про своє життя?

- Я розповіла б про те, що, незважаючи на труднощі, на всі негаразди, які зустрічалися мені на моєму життєвому шляху я змогла подолати, я впевнено йшла до своєї мети й при цьому могла залишатися людяною.

 

Ірина Дашко

 

Схожі новини