Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованка економічного факультету, діловод відділу Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Катерина Гетьман (Волкова)

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває успішна реалізації профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамкахпропонуємо вашій увазі інтерв’ю  з випускницею спеціальності економіка освітньої програми управління персоналом та економіка праці, діловодом відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області Катериною Гетьман (зараз Волковою).

- Розкажіть, будь ласка, пані Катерино, чому для здобуття вищої освіти Ви свого часу обрали саме ЗНУ? У якому році закінчили навчання?

- Я вступила в ЗНУ до магістратури у 2017 році. До цього навчалася в Державному університеті телекомунікацій на соціолога. Обрала ЗНУ, тому що на момент отримання диплому соціолога я зрозуміла, що для мене цього замало. Я прагнула здобути ще одну професійну кваліфікацію, а саме – економіст, фахівець з управління персоналом і економіка праці. На мою думку, здобуті мною спеціальності, доповнюють одна одну, і допомагають в моєму житті досягати поставлених перед собою цілей та успішно підійматися по кар’єрних сходах.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Як тільки я вступила до університету,  я дуже переймалась тим, що не знайду спільну мову з одногрупниками та викладачами. Адже всі вони вже були знайомі між собою, дехто з одногрупників уже товаришували, але дуже швидко мої побоювання розвіялись.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- Викладачі були дуже людяні, завжди ішли на контакт, прагнули допомагати. Незважаючи на те, що до того, як я вступила в ЗНУ, я навчалась в зовсім іншому університеті й на зовсім іншій спеціальності, завдяки викладачам та їхнім професійним навичкам, я успішно навчалась і здобула омріяний диплом. Велика подяка від мене всім викладачам економічного факультету Запорізького національного університету.

- Чим Ви зараз займаєтесь, у якій галузі працюєте та як обрали професію?

- Зараз я працюю в Головному управлінні Держпродспоживслужби в Кіровоградській області діловодом. Обрала саме цю професію, тому що мені подобається спілкуватись із людьми, допомагати їм у вирішенні тих чи тих питань. На мені – дуже велика відповідальність, але, завдяки здобутим знанням в ЗНУ, я з легкістю знаходжу вихід у різних ситуаціях. Робота з людьми завжди нелегка, але в Запорізькому національному університеті нас, як професіоналів з управління персоналом, дуже гарно підготовлювали до різних перешкод, які можуть виникнути на нашому професійному шляху.

- Чи стали в пригоді знання, набуті в університеті?

- Так, дуже багато знань, які надав мені університет, я використовую в своїй роботі. Мої вміння та навички – це заслуга викладачів та університету безпосередньо.

- Які риси вдачі мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?

- Справедливість, людяність, компетентність, багатофункціональність, активність та інтелектуальність.

- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?

- Насамперед, я роблю все для того, щоб на роботі мною пишалися як фахівцем. Я не ставлю перед собою мети якнайшвидше, будь-якими засобами, в найкоротші терміни, бути зверху кар’єрних сходинок, але я чітко знаю, що попереду на мене чекає успіх саме в моїй організації.

- Вас можна назвати реалізованою людиною? У чому ще Ви хотiли б реалiзуватися?

- Я не можу назвати себе реалізованою людиною, оскільки в моєму житті ще багато нереалізованих планів. Я чітко знаю «чого» і «коли» я хочу. На даному етапі свого життя, я хочу «впевнено стояти на ногах» і нарешті реалізуватись як мама.

- Уявіть, що Вам уже 100 років, що б Ви розповіли правнукам про своє життя?

- Я розповіла б про те, що, незважаючи на труднощі, на всі негаразди, які зустрічалися мені на моєму життєвому шляху я змогла подолати, я впевнено йшла до своєї мети й при цьому могла залишатися людяною.

Ірина Дашко

ERROR - select n.cached_info from cms8_news as n where n.lang='ukr' and n.news_id=52981 and cach_timestamp>1614650281
Unknown column 'n.news_id' in 'where clause'