Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У гідроенергетичному коледжі ЗНУ відбудуться дні відкритих дверей

У гідроенергетичному коледжі ЗНУ відбудуться дні відкритих дверей

У гідроенергетичному коледжі ЗНУ відбудуться дні відкритих дверей
27.01.2021 10:36 Все Головні новини Коледжі та філії Запорізький гідроенергетичний коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж День відкритих дверей вступна кампанія-2021 профорієнтаційна діяльність

Відокремлений структурний підрозділ «Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує старшокласників, випускників професійно-технічних училищ, їхніх батьків, а також всіх, хто мріє отримати затребувану в Україні та світі спеціальність і згодом створити успішну кар’єру, на дні відкритих дверей, які відбудуться 29 та 30 січня о 12.00.

Якщо ви станете учасником заходу в більш зручний для вас день, то зустрінетеся з адміністрацією коледжу та його викладачами. А також отримаєте можливість поставити будь-які питання стосовно навчання в ЗГЕФК ЗНУ. Учасники дізнаються про перспективи працевлаштування випускників та можливість продовжити освіту в Запорізькому національному університеті та інших закладах вищої освіти.

Особливу увагу організатори приділять строкам вступної кампанії-2021; формам вступних іспитів для випускників 9-х, 11-х класів та кваліфікованих робітників; формам навчання тощо. Приєднавшись до заходів, ви зможете дізнатися багато корисної інформації про спеціальності технічного та економічного напрямку, за якими можна отримати освіту в ЗГЕФК ЗНУ, а також про те, як і де найкраще, готуючись до вступу, підвищити свій рівень знань.

Уже традиційно наприкінці зустрічі всі охочі зможуть відвідати лабораторії, аудиторії та спортивні зали Запорізького гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ. Приєднуйтеся до днів відкритих дверей – і ви вже зараз зможете відчути себе студентами одного з найкращих коледжів міста. Не забудьте взяти з собою захисні маски.

Заходи відбудуться за адресою: м. Запоріжжя, вул. Мінська, 10. (зупинка транспорту «Палац культури ЗТЗ»)

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

Схожі новини