Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Запрошуємо студентів до участі у вебінарі «Емоційний інтелект» від ПАТ «Запоріжсталь»

Запрошуємо студентів до участі у вебінарі «Емоційний інтелект»  від ПАТ «Запоріжсталь»

29 січня о 13.00 відбудуться вебінар «Емоційний інтелект», який проводить ПАТ «Запоріжсталь». Учасниками заходу можуть стати студенти інженерного навчально-наукового інституту та математичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Щоб взяти участь у тренінгу, необхідно зареєструватися на сторінці: https://forms.gle/9PUBEjBAFiftS3z37 не пізніше, ніж 28 січня о 12.00.

Нагадуємо, що напередодні заходу всі учасники отримають покликання, за яким і відбудеться вебінар. Увага! Якщо осіб, зареєстрованих до участі в тренінгу, виявиться 60 і більше, то реєстрація може бути припинена заздалегідь! Шановні студенти! Не втратьте можливість підвищити свій професійний рівень на цікавому і корисному вебінарі від ПАТ «Запоріжсталь»! Реєструйтеся до участі завчасно!

Інженерний навчально-науковий інститут