Університет Абітурієнту Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У спортивній залі інженерного навчально-наукового інституту поновлюється робота секцій

У спортивній залі інженерного навчально-наукового інституту поновлюється робота секцій

У спортивній залі інженерного навчально-наукового інституту поновлюється робота секцій
27.01.2021 16:15 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут спортивні секції футзал волейбол настільний теніс бадмінтон

Студенти інженерного навчально-наукового інституту Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) – постійні члени спортивних секцій, які діють у навчальному закладі, активні учасники різноманітних спортивних змагань. І зараз вони можуть повернутися до довгоочікуваних занять спортом.

Шановні студенти! Якщо хочете бути здоровими й енергійними – приходьте до спортивної зали інженерного навчально-наукового інституту, записуйтеся до секцій і даруйте собі бадьорість духу, впевненість в своїх силах та гарний настрій. Будьте здоровими! У спортивній залі інженерного навчально-наукового інституту поновлюються заняття спортивних секцій з футзалу, волейболу, настільного тенісу та бадмінтону. Розклад занять по секціях: футзал по понеділках і середах з 15.00 до 16.30, а для студентів-іноземців по понеділках і середах з 16.30 до 18.00; волейбол по вівторках і четвергах з 15.00 до 16.30; настільний теніс по вівторок і четвергах з 16.30 до 18.00; бадмінтон по понеділках з 12.00 до 13.30 й по четвергах з 11.30 до 13.00. З усіма питаннями щодо організації занять звертатися в каб. 42 інженерного навчально-наукового інституту до керівника секції спортивного напряму кафедри фізичного виховання ЗНУ Анатолія Петровича Смірнова.

 

Інженерний навчально-науковий інститут

 

 

 

Схожі новини