Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті провели профорієнтаційну онлайн-зустріч з абітурієнтами

28.01.2021 16:36 Все Головні новини Факультети Юридичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University юридичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування зустріч з абітурієнтами профорієнтаційна діяльність

Двадцять сьомого січня на базі юридичного факультету Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University)  для майбутніх абітурієнтів із Ботієвської ЗОШ організували онлайн-зустріч на платформі Zoom із викладачами юридичного факультету, представниками відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, а також – Наукової бібліотеки вишу.

Під час заходу вступники дізнались про переваги навчання на юридичному факультеті університету, отримали інформацію щодо необхідних сертифікатів, вибору дисциплін для складання ЗНО і вступу-2021 на правничі освітні програми. Зокрема, викладачі юридичного факультету Анжела Середа, Лариса Удовика, Олексій Бичківський розповіли про його досягнення, плідну міжнародну співпрацю з різними вишами за кордоном, надали  інформацію про факультет, а також розповіли про специфіку освітніх програм факультету. А також – про практично орієнтоване навчання на заняттях, що проходять на базі досудових органів, судових органів, прокуратури, органів внутрішніх справ, про співпрацю  з місцевими суддями, суддями Конституційного суду, які проводять для студентів теоретичні і практичні заняття.

Так, доцент кафедри історії і теорії держави та права Анжела Середа відзначила, що юридичний факультет ЗНУ складає гідну конкуренцію іншим українським вишам із Києва, Харкова й Одеси. Тут студенти зможуть розкрити свої таланти та сформувати фахові професійні навички. Крім того, в університеті працює ефективна система онлайн-навчання через систему Moodle. Своїм досвідом навчання у виші поділився із старшокласниками і доцент кафедри цивільного права Олексій Бичківський. Також він розповів про викладацьку діяльність, теоретико-правову базу і надання практичних знань на факультеті.

Про високий теоретичний і практичний рівень викладачів факультету, можливості проживання в гуртожитку, про академічну мобільність і здобуття високого рівня знань на факультеті розповіла завідувач кафедри історії і теорії держави та права Лариса Удовика. Викладачі повідомили про те, як відбувається освітній процес, які дисципліни та напрямки права вивчають студенти,  про можливості кафедр у підготовці правників і юристів, про перспективи подальшого працевлаштування за фахом.

До онлайн-заходу долучилась і директор Наукової бібліотеки Ніна Чала, яка розповіла старшокласникам про потужні інформаційні ресурси бібліотеки (книги, довідники, фахові журнали). Вона відзначила, що фонд бібліотеки налічує понад 1 мільйон книг. Також йшлося про потужні електронні ресурси, які можна використовувати в будь-якій школі. Ніна Миколаївна пояснила, де можна знайти інформацію про Наукову бібліотеку на головному сайті університету, як зареєструватись і стати читачем бібліотеки, як користуватись інформаційними ресурсами віддалено онлайн, як можна замовляти літературу через послугу «віртуальна довідка», як можна користуватись міжнародними базами даних, тощо.

Своєю чергою, начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Галина Микитів  надала розгорнуту інформацію майбутнім вступникам про вступну кампанію, особливості подання електронної заяви для вступу, правила прийому. Також вона відзначила, що інформація про вартість навчання та кількість бюджетних місць буде відома ближче до початку вступної кампанії. Абітурієнтам також нагадали про необхідні сертифікати ЗНО: з української мови та літератури, з історії України, а третій на вибір - з математики або іноземної мови, про прохідний бал – не менше 140 балів. Під час онлайн-зустрічі абітурієнти  мали змогу дізнатись вичерпну інформацію щодо консультативної допомоги представниками Приймальної комісії про особливості створення електронного кабінету для вступу, визначення пріоритетності заяв для вступу, щодо можливості вивчати іноземні мови на всіх курсах у виші та знайти перше робоче місце за допомогою Служби працевлаштування,  щодо підготовки до вступу на 4-місячних підготовчих курсах, а також щодо можливості взяти участь у олімпіадах ЗНУ з точних предметів.

Наприкінці онлайн-зустрічі представники університету висловили сподівання побачити учнів у майбутньому студентами цього факультету, перед якими будуть відкриті двері у світ юриспруденції.